|

آمار عجیب و غریب پدیده برابر پرسپولیس!

پدیده با ثبت یک آمار عجیب و غریب توانست پرسپولیس را متوقف کند.

لینک کوتاه کپی شد

پدیده بدون حتی یک شوت در چارچوب موفق به گلزنی مقابل پرسپولیس شد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از طرفداری؛ خط دفاعی پرسپولیس در حالی مقابل تیم پدیده تسلیم شد و حامد لک در شرایطی دروازه اش را مقابل این تیم مشهدی باز شده دید که شاگردان سیدعباسی در طول بازی حتی یک ضربه به چارچوب دروازه پرسپولیس هم نداشتند و تنها گل آن ها روی ضربه وحید امیری شکل گرفت. اتفاقی که باعث شد پرسپولیس در حالی که تمامی کارشناسان یک برد راحت را برایش پیش بینی می کردند، در هفته چهاردهم با پدیده مساوی کند.

جالب این که پرسپولیس هم که در نیمه اول 3 موقعیت خوب گلزنی داشت، درنهایت از سوی مدافع پدیده به گل رسید تا مشخص شود تیم یحیی خلاف تیم برانکو و کالدرون، خیلی راحت گل می خورد و خیلی سخت گل می زند.

موضوع زمانی جالب تر می شود که طبق آمار منتشر شده از سوی متریکا، امید گل پدیده مقابل پرسپولیس عدد عجیب ۰.۰۴ بود! همراه با ۳۳٪ مالکیت توپ، ۲۳۸ پاس با دقت ۶۵٪ و دو شوت خارج از چارچوب!

در آن سوی میدان شاگردان گل محمدی امید گل ۰.۸۸، مالکیت توپ ۶۷٪، ۶۴۳ پاس با دقت ۸۳٪ و ۱۲ شوت (۲ شوت در چارچوب) را مقابل پدیده قعرنشین ثبت کردند که البته هیچ کدام از این درصدها به کمک پرسپولیس نیامد تا شاگردان گل محمدی دو امتیاز حساس را از دست بدهند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس را در صفحه پرسپولیس شایانیوز بخوانید.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی