|

پیشنهاد تیم صنعتی به هافبک نیمکت نشین استقلال

احتمال جدایی بابک مرادی از استقلال بسیار زیاد است.

لینک کوتاه کپی شد

بابک مرادی هافبک استقلال که در تاریخ اول آذر ماه جاری پیش از دیدار استقلال مقابل گل گهر سیرجان به دلیل تمرّد از دستور کادر فنی از انجام تمرین و حضور در کنار بازیکنان استقلال منع شده بود، مدتی است در کنار تیم تمرین می‌کند و حتی در بازی مقابل آلومینیوم اراک هم برای دقایقی به میدان رفت.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از پارس فوتبال؛ بابک مرادی که در هفته‌های ابتدایی لیگ برتر جایی بین نفرات تیم استقلال نداشت، از هفته ششم نیز به دلیل اخراج از تمرینات در اختیار باشگاه بود.

اما این بازیکن پس از عذرخواهی و کسر بخشی از قراردادش به دلیل مشکلات انضباطی از چند هفته گذشته به تمرینات گروهی برگشت و در دیدارقبلی تیمش هم به میدان رفت.

با این حال برای بازی مقابل مس رفسنجان، مجیدی دوباره قلم قرمز روی نام این بازیکن کشید و مرادی جایی در فهرست استقلال برای این بازی نداشت. قبل از بازی مقابل مس رفسنجان استوری این بازیکن جنجال ساز شد و شایعه جدایی او از استقلال را در نیم فصل قوت بخشید. مرادی در استوری خودش نوشت:

عاشقی تاوان دارد و من هم این تاوان را دادم. جونم به استقلال، ببخشید که نتونستم

شنیده‌های ما حاکی از آن است که این بازیکن از چند تیم لیگ برتری پیشنهادات خوبی دریافت کرده که جدی‌ترین آن، یک تیم صنعتی است که در این فصل نتایج نسبتا خوبی هم گرفته است.

گفته می‌شود، با توجه به حضور سلمانی و همچنین بازگشت ابوالفضل جلالی به لیست استقلال، مجیدی هم مشکلی برای جدایی بابک مرادی ندارد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال را در صفحه استقلال شایانیوز بخوانید.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی