|

گزینه های مورد نظر یحیی برای پرسپولیس مشخص شد!

توقف پرسپولیس با نتیجه یک بر یک مقابل پدیده، فکر گل محمدی را برای خرید های نیم فصل بیشتر درگیر کرد.

لینک کوتاه کپی شد

خبرهای رسیده حاکی از آن است که خیال یحیی گل محمدی از برخی پُست‌ها راحت است. سرمربی پرسپولیس در خط میانی بازیکنان خوبی همچون کمال کامیابی نیا، میلاد سرلک، سیامک نعمتی، امید عالیشاه، مهدی ترابی و وحید امیری و ... را دارد و نیازی به خرید هافبک جدید احساس نمی‌کند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبرورزشی؛ شنیدیم یحیی گل محمدی برای دفاع راست و چپ تیمش هم خیلی دنبال پیدا کردن گزینه جدید نیست و اولویت‌های دیگری را در نظر گرفته است. یحیی گل محمدی در فصل گذشته از مدیران باشگاه خواست قرارداد محمدحسین کنعانی زادگان و احمد نورالهی را تمدید کنند اما این اتفاق برخلاف گفته‌های جعفر سمیعی و ابراهیم شکوری نه تنها رخ نداد تا سرخ‌ها با چالشی جدی در تابستان روبرو شوند.

قهر بوژیدار رادوشویچ از پرسپولیس با ترک ایران از جانب دروازه‌بان کروات این تیم همراه شد تا حامد لک بی هیچ رقیبی به بازی کردن در ترکیب اصلی پرسپولیس مشغول باشد و ترسی از نیمکت نشینی پیدا نکند. برهمین اساس این دروازه‌بان که ذخیره یا رقیب مناسبی هم کنار خود نمی‌بیند به شدت نزول کرده و گل‌هایی می‌خورد که فصل گذشته نمی‌خورد. اولویت اصلی یحیی گل محمدی خرید دروازه‌بان جدید است. برخلاف ادعای سرمربی پرسپولیس در نشست‌های خبری مذاکرات با گزینه‌های مورد نظر آغاز شده و تقریبا می‌توان گفت که یحیی گل محمدی رقیب حامد لک در نیم فصل دوم لیگ برتر را نیز پیدا کرده است.

شنیدیم بعد از گلر مناسب، یحیی گل محمدی دنبال خرید مدافع وسط مطمئن است. گل‌هایی که پرسپولیسی‌ها در هفته‌های اخیر روی ضربات ایستگاهی خورده اند روی جاگیری اشتباه حامد لک و از آن مهم تر مدافعان وسط این تیم بوده است. یحیی گل محمدی که خودش یک مدافع وسط ملی پوش و خوش استیل بوده به خوبی به این مسأله واقف است. برهمین اساس تصمیم گرفته است ابتدا یک گلر و دفاع وسط مناسب پیدا کند تا خیالش بابت گل‌هایی که تیمش می‌خورد راحت شود. تیم پرسپولیس در ۱۴ بازی لیگ فصل جاری ۱۰ گل خورده که از تیم هوادار رده دوازدهمی‌یک گل بیشتر خورده است!

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس را در صفحه پرسپولیس شایانیوز بخوانید.

پیشنهادات ویژه

  • دوست nisaw ارسالی در

    آخه یکی به این یحیی بگه شیری چرا میزاری تو ترکیب؟؟ چرا صفروف نمیزاره... وقتی برانکو بشار تو اون بازی برلی اولین بار بازی داد یا کالدرون چطور عبدی تو دربی بازی داد ...

  • Amir maghre ارسالی در

    اگه لک و شیری و آقایی بزن تیم درست میشه مخصوصا لک .... دفاع وسط مطمئن هم نداریم و عیسی هم خودش نیست و تنبل شده

  • مسعود ایرانپور ارسالی در

    بابا پارسال همین تعداد بازی 8 تا گل خورده بود حرف مفت نزنین به کوری امثال شما تیم قهرمان میشه امسالم

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی