|

نقشه فرهاد مجیدی برای حفظ صدرنشینی!

در هفته چهاردهم لیگ برتر، استقلال تهران از ساعت ۱۷ امروز در ورزشگاه آزادی میزبان تیم مس رفسنجان خواهد بود.

لینک کوتاه کپی شد

استقلال تهران با تساوی مقابل آلومینیوم اراک پا به این دیدار می‌گذارد و فعلا با فاصله یک امتیازی نسبت به پرسپولیس رده دومی در صدر جدول رده بندی حضور دارد. تیم مس هم در بازی گذشته برابر صنعت نفت آبادان سه بر صفر پیروز شد و با ۲۲ امتیاز در رده چهارم جدول رده بندی ایستاده است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از صدآنلاین؛ آبی پوشان تهرانی تنها تیم شکست ناپذیر لیگ بیستم تا امروز هستند و برای حفظ این آمار برابر تیمی قرار می‌گیرند که مقابل تیم‌های بزرگ لیگ تا به امروز شکست نخورده‌اند و همانند آلومینیوم اراک در بازی گذشته می‌توانند روز سختی را برای تیم فرهاد مجیدی رقم بزنند. در چارچوب دروازه استقلال برای این مسابقه هم به احتمال زیاد سید حسین حسینی می‌ایستد و علیرضا رضایی هم دیگر سنگربانی است که مجیدی برای این بازی در اختیار دارد.

استقلال در بازی گذشته محمدحسین مرادمند را به دلیل محرومیت در اختیار نداشت که به جای او عارف آغاسی ایفای نقش کرد و با برطرف شدن این محرومیت به نظر می‌رسد که مجیدی دوباره این بازیکن را در کنار سیاوش یزدانی و محمد دانشگر استفاده کند.

در خط میانی جعفر سلمانی، زبیر نیک نفس، مهدی مهدی پور، کوین یامگا و امیرحسین حسین زاده مانند چندبازی اخیر به عنوان بخشی از ترکیب برنده برای بازی امروز انتخاب می‌شوند. در خط حمله هم رودی ژستد و آرمان رمضانی دو بازیکنی هستند که نسبت به سایر بازیکنان شانس مناسبی برای قرار گرفتن در ترکیب شانس بالایی دارند.

بدین ترتیب ترکیب احتمالی استقلال مقابل مس رفسنجان به شرح زیر است:

سیدحسین حسینی، سیاوش یزدانی، محمد دانشگر، محمدحسین مرادمند، زبیرنیک نفس، مهدی مهدی پور، کوین یامگا، جعفر سلمانی، امیرحسین حسین زاده، آرمان رمضانی و رودی ژستد

آخرین اخبار باشگاه استقلال را در صفحه استقلال شایانیوز بخوانید.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی