|

مهدی عبدی جداشده بزرگ پرسپولیس در نیم فصل؟

گویا مهدی عبدی پیشنهادهایی از سوی تیم های اروپایی دریافت کرده است

لینک کوتاه کپی شد

این احتمال وجود دارد مهدی عبدی نیم فصل از پرسپولیس جدا شود.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از طرفداری، مهدی عبدی در بازی با تراکتور بالاخره به میدان آمد و با تصمیم کادرفنی پرسپولیس پس از 90 دقیقه نیمکت نشینی مقابل سپاهان توانست از حدود دقیقه 70 مقابل تراکتور به عنوان بازیکن تعویضی بازی کند. عبدی که در بازی قبل تر از سپاهان نیز نیمکت نشین بود و در دقیقه 90 به عنوان یار تعویضی مقابل ذوب آهن وارد زمین شد، هنوز نتوانسته نظر صد در صد یحیی گل محمدی را برای حضور در ترکیب ثابت پرسپولیس جلب کند و این عیسی آل کثیر است که مهاجم شماره یک یحیی و سرخ ها محسوب می شود.

در این میان اگرچه زمزمه هایی در مورد اختلاف کادرفنی با این بازیکن منتشر شده و برخی رسانه ها مدعی شده اند یحیی با عبدی به مشکل برخورده و به همین علت از این بازیکن در ترکیب تیم  سود نمی برد اما نمی توان چندان روی این شایعات حساب باز کرد هرچند هنوز مشخص نیست چرا یحیی گل محمدی از این جوان گلزن کمتر از آل کثیر و حتی عالیشاه و امیری در خط حمله بهره می برد. آن هم در حالی که عبدی طی دو و نیم فصل حضورش در پرسپولیس نشان داده مهاجمی است که راه دروازه حریفان را خوب شناخته و به ویژه در بازی های بزرگ همیشه عصای دست کادرفنی و تیم بوده است. به همین دلیل این توانایی را دارد با استفاده از خونسردی فوق العاده اش در لحظات حساس، قدرت حمل توپ، چارچوب شناسی و درک بالایی که از درهای طلایی تیم های حریف دارد کنار عیسی آل کثیر به میدان برود و قدرت خط حمله تیمش را افزایش دهد. اما یحیی گل محمدی هنوز به این اعتقاد نرسیده و باید منتظر آینده بود و دید بالاخره دلیل نیمکت نشینی های پیاپی عبدی چیست.

هرچند خبردار شدیم مهدی عبدی مدتی است از دو لیگ اروپایی، پیشنهاداتی را دریافت کرده و این احتمال وجود دارد با توجه به وضعیتی که در تیم دارد، همین نیم‌فصل، پرسپولیس را ترک کند.

گفتنی است اگرچه مهدی عبدی با باشگاه پرسپولیس قرارداد دارد اما بی شک در صورت موافقت یحیی گل محمدی، باشگاه با این انتقال مبلغی را به عنوان رضایت نامه از باشگاه مقصد دریافت خواهد کرد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی