|

کودکان پای ثابت حضور در استادیوم ها!

به نظر می رسد با وجود هشدارهای سازمان لیگ، حضور کودکان در استادیوم ها اشکالی ندارد.

لینک کوتاه کپی شد

در روزهایی که مسابقات لیگ برتر بدون حضور تماشاگر برگزار می‌شود، در برخی ورزشگاه ها شاهد حضور افرادی غیرمرتبط در ورزشگاه هستیم که به تیم میزبان هم ارتباط دارند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ نکته مهم این است که علاوه بر افراد غیروابسته به تیم های فوتبال ، کودکان هم در هر بازی همراه پدرانشان به استادیوم می‌روند و تماشاگر مسابقه می‌شوند.

این در شرایطی است که سازمان لیگ فوتبال بارها اعلام کرده به غیر از تعداد میهمان مشخص شده فرد دیگری به ورزشگاه نیاید و حتی بارها روی عدم حضور کودکان تاکید شده است.

در جلسات هماهنگی هر مسابقه ناظران معرفی شده از سوی سازمان لیگ به ارکان دو تیم و یگان ویژه و حراست اداره ورزش و جوانان تاکید می‌کنند که کودکان به ورزشگاه نروند اما در جریان بازی شاهد اتفاقات دیگری هستیم.

امروز بیژن طاهری سرپرست استقلال به حضور تعداد زیادی از کودکان در ورزشگاه اراک اشاره کرد و این در حالی است که در سایر ورزشگاه ها نیز چنین اتفاقی را شاهد هستیم و کسی به آن توجه نمی‌کند.

در چنین شرایطی با وجود بدون تماشاگر بودن مسابقات اما اکثر بازی ها با حضور تماشاگر برگزار می‌شود و ناظران مسابقه نیز نمی‌توانند جلوی این موضوع را در طول 90 دقیقه بگیرند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی