|

مهاجم گلزن تراکتور در تیررس پرسپولیس؟

تک گل تراکتور به پرسپولیس را مهاجمی به ثمر رساند که ۲ سالی است یحیی گل محمدی او را می‌خواهد!

لینک کوتاه کپی شد

پرسپولیس در دقیقه ۱۰ بازی با تراکتور توسط عیسی آل کثیر به گل رسید تا بینندگان تلویزیونی و هواداران این تیم یک برد راحت و پرگل را برای شاگردان یحیی گل محمدی پیش بینی کنند. ۱۴ دقیقه بعد از گل عیسی آل کثیر، اما یک پاس توی عمق توسط سامان نریمان جهان را پیمان بابایی مهاجم تیزچنگ تراکتور با شوتی سرضرب و هوشمندانه تبدیل به گل کرد تا یحیی گل محمدی را به فکر فرو ببرد!

به گزارش «شایانیوز» به نقل از خبرورزشی؛ سرمربی پرسپولیس دو سالی می‌شود که پیمان بابایی را می‌خواهد، اما به گفته یکی از نزدیکان این باشگاه، دو ایجنت اطراف این مهاجم مانع این نقل و انتقال شده‌اند.

دقیقا در نیم فصل اول لیگ بیستم و سال گذشته نیز صحبت‌های زیادی در مورد حضور پیمان بابایی در پرسپولیس شنیده شد، اما او به رغم تلاش‌های یحیی گل محمدی نتوانست در نیم‌فصل پرسپولیسی شود. پیمان بابایی تا آخر سال با ماشین سازی قرارداد داشت و مالک تراکتور هم او را مجاب کرده با رقمی بالا راهی تیم بزرگتر شهر تبریز شود.

در همان مقطع شنیده شد بابایی در مذاکره‌ای که با یکی از نزدیکان یحیی گل محمدی داشته به سرمربی پرسپولیس وعده داده برای فصل آینده راهی پرسپولیس شده و قطعا در این تیم توپ خواهد زد چرا که با توجه به حساسیت‌های موجود در تبریز و مدت زمان باقی مانده از قراردادش نمی‌تواند نیم فصل پرسپولیسی شود.

با این وجود پیمان بابایی در تابستان ۱۴۰۰ نیز نتوانست به جمع شاگردان یحیی گل محمدی ملحق شود چرا که با دو ایجنت قرارداد عجیبی بسته بود که ظاهرا آن‌ها چندان مایل به پرسپولیسی شدن این مهاجم نیستند.

با این وجود شنیدیم با توجه به شرایط کنونی تراکتورتبریز و تمایل زنوزی به واگذاری این تیم ممکن است پیمان بابایی بتواند در نیم فصل به تیم جدیدی برود. آیا او این بار طلسم را شکسته و پرسپولیسی می‌شود؟ باید منتظر ماند و دید!

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی