|

مقصد نهایی ارلینگ هالند لو رفت؛ لالیگای اسپانیا!

دو باشگاه بارسلونا و رئال مادرید بر سر جذب ارلینگ هالند ستاره نروژی دورتوند با یکدیگر رقابت می کنند.

لینک کوتاه کپی شد

به نظر می رسد که شایعات وجود بند 75 میلیون یورویی در قرارداد هالند با بروسیا دورتموند واقعی باشد و این بازیکن پس از گذراندن 2 سال درخشان در دورتموند از این باشگاه خارج شود. ارلینگ هالند که به عنوان یکی از استعداد های برتر آینده فوتبال شناخته می شود، علاقه مندان زیادی دارد. اما گویا خود بازیکن علاقه دارد به لالیگا برود و حال رقابت سختی بین بارسلونا و رئال مادرید برای جذب این بازیکن وجود دارد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از طرفداری؛ ارلینگ هالند به طور غیر رسمی در حال مذاکره برای آینده خود با دیگر باشگاه ها است. رئال مادرید و بارسلونا هر کدام به شیوه خود و به طور مخفیانه در حال مذاکره با این بازیکن نروژی هستند تا او را متقاعد کنند به باشگاهشان بپیوندد.

این 2 غول اسپانیایی قصد دارند تا قبل از پایان پنجره نقل و انتقالاتی در 31 ژانویه، با ارلینگ هالند برای فصل بعد توافق کنند. خوان لاپورتا در حال فراهم کردن مقدمات این انتقال است. او با آزاد کردن حقوق برخی از بازیکنان و تزریق نقدینگی قصد دارد بارسلونا را برای پنجره نقل و انتقالاتی تابستان آماده کند. در طرف دیگر رئال مادرید در اوضاع مالی و اقتصادی خوبی به سر می برد و مشکل بزرگی بر سر راه کهکشانی ها برای جذب هالند وجود ندارد. در مورد بروسیا دورتموند نیز، هیچ توافقی با ارلینگ هالند وجود ندارد.

کاتالان ها در حال بررسی شرایط انتقال این بازیکن هستند و گفت و گو هایی با مینو رایولا در این میان وجود دارد اما تا کنون توافقی شکل نگرفته است. جذب ارلینگ هالند برای رئال مادرید نیز دور از انتظار نیست. در مادرید این احساس وجود دارد که زمان آن رسیده تا فعالیت و اقدامی بزرگ برای کسب برتری در دهه آینده و ایجاد ترس و احترام دوباره در رقبا انجام شود. آن ها می دانند که نباید در این فرایند تاخیری ایجاد شود. با این حال هم ارلینگ هالند و هم مینو رایولا می خواهند تمامی موارد از جمله ماندن در بروسیا دورتموند را بسنجند. هالند تا سال 2024 با دورتموند قرارداد دارد، هر چند که توافق اولیه با زنبور ها این بود که این مهاجم تا 2 سال باید در این تیم بماند، اما با اینکه این هدف محقق شده است ماندن او در آلمان دور از انتظار نیست.

از طرفی دیگر رایولا می داند با بند 75 میلیون یورویی که در قرارداد ارلینگ هالند گنجانده است می تواند پول خوبی برای خود، بازیکن و والدین بازیکن به دست بیاورد و با این بند اکنون به رایولا دست بالاتر در مذاکرات را داده است. سران بروسیا دورتموند همان کسانی که می خواهند موفقیت های هالند در مادرید را جشن بگیرند به این توافق احترام خواهند گذاشت و از همین حالا به دنبال جایگزینان این مهاجم نروژی هستند. زنبور ها کریم آدیمی، ولاهوویچ، داروین نونیز و حتی ساشا کالایژیچ  را زیر نظر دارند. با این حال احتمال جذب آدیمی بیشتر از دیگر بازیکنان است.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی