|

شنبه، روز سرنوشت ساز فرهاد مجیدی و استقلال!

استقلال در هفته چهاردهم لیگ برتر دیدار دشواری در ورزشگاه آزادی دارد.

لینک کوتاه کپی شد
1

استقلال در هفته سیزدهم رقابت‌های لیگ برتر با نتیجه مساوی یک – یک در اراک، برابر آلومینیوم متوقف شد. بازی شاگردان فرهاد مجیدی در این دیدار چیزی نبود که تماشاگران تیم آبی پایتخت دوست داشته باشند، چون استقلال به طور مشخص در خلق موقعیت مشکل داشت.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فرارو؛ آمار استقلال در این بازی وقتی بدتر می‌شود که مشخص شود این تیم فقط یک ضربه در چارچوب در دیدار با آلومینیوم داشته که آنهم مربوط به همان ضربه پنالتی بحث برانگیز بود که یامگا تبدیل به گل کرد. استقلال بر خلاف بازی‌های قبلی، موفق نشد در این دیدار کلین شیت کند تا نهایتا در آخرین دقایق، برد را با تساوی در اراک عوض کند.

این نتیجه در شرایطی به دست آمد که پرسپولیس در ورزشگاه آزادی موفق شد با نتیجه ۲ بر یک از سد تراکتور عبور کند و به یک قدمی استقلال برسد. حالا بدون در نظر گرفتن کسر احتمالی ۲ امتیاز از استقلال که حاصل رای کمیته انضباطی است و ممکن است توسط کمیته استیناف پس گرفته شود، استقلال، شنبه هفته آینده، روز بسیار حساسی را در ورزشگاه آزادی خواهد داشت که تاثیر مستقیمی بر صدرنشینی اش خواهد داشت.

در این روز و در جریان هفته چهاردهم رقابت‌های لیگ برتر، پرسپولیس، نزدیک‌ترین تعقیب کننده استقلال، باید در مشهد به مصاف تیم قعرجدولی پدیده برود، ولی شاگردان فرهاد مجیدی باید مقابل یکی از آماده‌ترین تیم‌های این روز‌های ایران یعنی مس رفسنجان در ورزشگاه آزادی قرار بگیرند. مس که با ۲۲ امتیاز در رتبه چهارم جدول قرار گرفته این روز‌ها یکی پس از دیگری از سد رقبا عبور می‌کند و با ۱۹ گل زده، در کنار پرسپولیس، بهترین خط حمله لیگ را هم یدک می‌کشد. برخلاف پرسپولیس که روی کاغذ بازی ساده‌ای با پدیده دارد، استقلال یک دیدار ۶ امتیازی دیگر را باید در ورزشگاه آزادی برگزار کند. دیداری که تاثیر بسزایی در سرنوشت صدرنشینی اش در جدول خواهد داشت.

بازی تیم‌های استقلال و مس رفسنجان روز شنبه ۱۸ دی و از ساعت ۱۷ برگزار خواهد شد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال را در صفحه استقلال شایانیوز بخوانید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی