|

آمادگی بالای ستاره آرژانتینی برای شروع طوفانی سال 2022

پائولو دیبالا مشکلی برای همراهی یوونتوس در اولین دیدار سال 2022 ندارد.

لینک کوتاه کپی شد

یوونتوس که در سال 2021 روزهای خیلی خوبی را تجربه نکرد حالا خود را برای اولین بازی سال 2022 آماده می کند، زیرا در تاریخ 6 ژانویه در ورزشگاه آلیانز تورین میزبان ناپولی خواهد بود؛ دیداری که شاگردان ماسیمیلیانو آلگری به پیروزی در آن نیاز مبرم دارند. در سمت مقابل ناپولی نیز برای ماندن در کورس قهرمانی محکوم به غلبه بر بیانکونری است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ اما در آستانه این دیدار حساس یک اتفاق خوب برای یوونتوس رخ داده و آن هم بازگشت پائولو دیبالا به تمرینات گروهی این تیم است. او هیچ مشکلی برای حضور در ترکیب اصلی ناپولی در دیدار برابر ناپولی نخواهد داشت چرا که گزارش ها حاکی از آن است که این ستاره آرژانتینی یک مصدومیت عضلانی دیگر را پشت سر گذاشته و در آمادگی کامل به سر می برد.

با این حال دو بازیکن دیگر یوونتوس یعنی کایو خورخه و پلگرینی در تمرینات اخیر این تیم غایب بودند چرا که آن ها هنوز از علائم آنفولانزا رنج می برند. البته هنوز مشخص نیست که آیا واقعا مشکل آن ها آنفولانزا است یا این که این دو بازیکن به کرونا مبتلا شده اند. در واقع قرار است آزمایش های دقیق تری در این زمینه صورت گرفته تا نگرانی ها در این مورد از بین برود. این در حالی است که جورجو کیه‌لینی، آرتور ملو و کارلو پینسولیو همگی در چند روز گذشته با تست مثبت کرونا روبرو شده بودند.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی