|

تکلیف پرسپولیس مشخص می شود؛ مدیرعامل بعدی کیست؟

وزیر ورزش و جوانان معتقد است کارها در پرسپولیس با هماهنگی صدری پیش می رود و این باشگاه مشکل چندانی ندارد.

لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه وزیر ورزش و جوانان که چهره ای ورزشی است در مورد باشگاه پرسپولیس چیست؟ حمید سجادی در این باره می‌گوید:

«همچنان در حال بررسی هستیم. با مشورت سرپرست باشگاه کار را پیش می‌بریم. هر روز با صدری در تماس هستم. دو شب پیش هم در دفتر ما جلسه مفصلی برگزار کردیم. با هماهنگی او کارها را پیش می‌بریم. پرسپولیس مشکلی ندارد.»

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از پارس فوتبال؛ چند ماه از حضور وزیر جدید در وزارت ورزش می‌گذرد اما تکلیف مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس به طور قطعی حل و فصل نشده است. به نظر می‌رسد وزارت ورزش نمی‌تواند در این زمینه به جمع بندی نهایی برسد؛ در نتیجه هر بار با وقت کُشی که کشاندن بازی به دقایق اضافه، سعی می‌کند برای خودش زمان بخرد.

سوال اما این است؛ در فوتبال ایران دچار قحط الرجال شده ایم که یک مدیر برای حضور در باشگاه پرسپولیس پیدا نمی‌شود؟ این همه سختگیری‌های عجیب و غریب ناشی از چیست؟

وزارت ورزش برای انتخاب مدیرعامل باشگاه استقلال، اینقدر خودش را عذاب نداد و با انتخاب دم دستی‌ترین گزینه، حکم آجورلو را صادر کرد. چگونه می‌شود گزینه ای در همین حد و اندازه برای باشگاه پرسپولیس پیدا نمی‌شود؟ مگر آجورلو جزو نوابغ فوتبال ایران بود؟ خب؛ گزینه ای در همین قواره‌ها هم برای پرسپولیس پیدا کنید!

وزارت ورزش جوری درباره مدیرعاملی پرسپولیس تحقیق می‌کند که یک لحظه تصور می‌کنیم شاید فوتبالی‌ترین چهره ایران قرار است اداره امور را در دست بگیرد؛ در حالی که می‌دانیم چنین نیست و از گزینه‌هایی که با آنها رایزنی شده مشخص است شاهد اتفاق محیرالعقولی نخواهیم بود.

به همین دلیل، نمی‌توانیم این وقت کُشی تمام عیار را به درستی درک کنیم!

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس را در صفحه پرسپولیس شایانیوز بخوانید.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی