|

حرف های ناگفته گلر پرسپولیس از شرایطش در این تیم

سکوت سنگربان خارجی سابق پرسپولیس شکست.

لینک کوتاه کپی شد

 بوژیدار رادوشویج چندی پیش به دلیل دریافت نکردن مطالباتش ایران را ترک کرد و به ترکیب پرسپولیس برنگشت.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبرآنلاین؛ او پس از مدت‌ها درباره حضورش در این تیم سخن گفته و سکوتش را شکسته. رادوشوویچ درباره قراردادش با پرسپولیس گفت: تا سال ۲۰۲۴ با پرسپولیس قرارداد داشتم؛ دوست داشتم در پرسپولیس از فوتبال خداحافظی کنم؛ برای انتخاب تیم جدید عجله‌ای ندارم

او ادامه داد: من تا سال ۲۰۲۴ با تیم پرسپولیس قرارداد داشتم، اما به خاطر برخی مشکلات مالی تصمیم گرفتم زودتر از پایان قرارداد به کرواسی برگردم. مشکلاتی از تابستان وجود داشت که به امید حل آنان بودم، اما این مشکلات پایانی نداشتند و در نهایت با عوض شدن مدیران نیز تغییری ایجاد نشد. به خاطر وجود این مشکلات در نهایت تصمیم گرفتم با همسر و پسرم به زادگاهم برگردم.

رادو افزود: بازیکنان در کشور‌های دیگر مشکلاتی پیش رو دارند، اما من تمام سعی را بر این گذاشتم اتفاقات مثبت را به خاطر بسپارم. جام‌های قهرمانی و ابراز علاقه هواداران برای من فراموش نشدنی است.

دروازه بان سابق پرسپولیس ادامه داد: قراداد من تا سال ۲۰۲۴ بود و اگر همه چیز خوب پیش می‌رفت بدون شک تمدید می‌کردم تا فوتبالم با پرسپولیس تمام شود برای این کار زبان یاد گرفتم و با دوستان زیادی در ارتباط بودم. ایران فرهنگ متفاوتی داشت و این به من کمک کرد. بخشی از جهان جدید را در ایران کشف کردم.

او گفت: سن من هنوز ۳۲ سال است و این برای یک دروازه‌بان عالی است. من استعداد مصدومیت ندارم و این یک پون مثبت است. من برای حضور در تیم جدید عجله ندارم نیاز به بازسازی روحی دارم تا بتوانم برای دوران ورزشی خود بهترین تصمیم را بگیرم. در طول دوران حرفه‌ای‌ام اهل انتخاب نبودم.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی