|

اقامت احسان حدادی در کیش، شبی ۳ میلیون!

مجمع فوق‌العاده فدراسیون دوومیدانی برگزار شد و اساسنامه این فدراسیون تصویب شد.

لینک کوتاه کپی شد

مجمع عمومی و فوق‌العاده فدراسیون دوومیدانی برای تصویب اساسنامه این فدراسیون چهارشنبه، ۸ دی در آکادمی ملی المپیک و به صورت وبینار برگزار شد.

در این مجمع بنیامین شکوه‌فر معاونت امور حقوقی، مجلس و استان‌های وزارت ورزش و جوانان به عنوان نماینده وزارت ورزش و خسروی میدر کل دفتر امور مشترک فدراسیون‌های ورزشی حضور داشتند، اما نماینده ورزشکاران، داوران و مربیان حضور نداشتند.

در ابتدای مجمع هاشم صیامی رئیس فدرلسیون دوومیدانی گزارشی از عملکرد فدراسیون در سال ۱۳۹۹ ارائه داد.

یکی از مسائل حقوقی مطرح شده در مجمع، بحث قراردادی بود که در زمان ریاست قبلی برای فتوفینیش به مبلغ ۷۰ میلیون تومان بسته شده بود که وجود یک بند در قرارداد مبنی بر اینکه با هر روز تاخیر در پرداخت قرارداد یک درصد جریمه به روز قبل اضافه خواهد شد، در نهایت این مبلغ به ۶۰ میلیارد تومان رسیده است. این پرونده در حال حاضر در حال پیگیری است. همچنین پرونده ورود نیرو‌های زمینی ارتش به اراضی مجموعه آفتاب انقلاب در حال پیگیری است.

در ادامه حسابرس، خزانه‌دار و بازرس گزارش خود را ارائه دادند و مورد تایید اعضا قرار گرفت.

پنج مورد اساسنامه فدراسیون، دستور العمل وثاقت و امانت و دستورالعمل کمیسیون‌های ورزشکاران، داوران و مربیان به رای‌گیری گذاشته و تایید شد.

شبی سه میلیون تومان هزینه اقامت حدادی در کیش!

قبل از آنکه فروش یک واحد آپارتمان فدراسیون در تهران به رای مجمع گذاشته شود، هاشم صیامی در ادامه خواستار موافقت اعضا شد و گفت: "سه واحد آپارتمان داریم که برای فدراسیون شر شده است. تا کسانی که مستاجر هستند می‌فهمند این آپارتمان‌ها دولتی و نیمه‌دولتی هستند، شروع به ایجاد مشکل برای فدراسیون می‌کنند. دو پیشنهاد داریم یکی خرید آپارتمان در تهران و دیگری خرید آپارتمان در کیش. از آنجایی که برای اردوهایمان در زمستان مشکل داریم، می‌توانیم از ظرفیت کیش استفاده کنیم. به همین منظور اولویت ما خرید یا معاوضه آپارتمان در کیش است.

او افزود: مدیرعامل منطقه آزاد کیش همکاری می‌کند که بتوانیم این سه واحد آپارتمان را در تلاش اول قیمت‌گذاری و به همان میزان معاوضه کنیم. در غیر این صورت خرید و فروش انجام شود. این کار برای ما مزایایی دارد، چون اسکان ورزشکارانمان در کیش خیلی سنگین است و الان شبی سه میلیون تومان هزینه اقامت آقای حدادی است. مزیت بعدی در مورد تفاهم نامه‌ای است که با بلاروس بسته‌ایم و می‌توانیم در کیش اردو و دوره آموزشی مشترک برگزار کنیم. "

مجمع با این مورد و همچنین فروش خودرو‌های اسقاطی فدراسیون موافقت کرد.

تماس تلفنی با حدادی و پیشنهاد تشکیل کمپ پرتاب‌ها

در این مجمع با احساس حدادی، قهرمان پرتاب دیسک آسیا تماس گرفته شد تا توضیحاتی در مورد تاسیس کمپ پرتاب‌ها در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب توضیحاتی ارائه بدهد. او گفت: "به نظر من باید کمپ پرتاب‌ها و پرش‌ها را راه اندازی کنیم و مربیان خارجی را به این کمپ بیاوریم. با چند مربی آلمان و لهستان صحبت کرده‌ام که در صورت تاسیس کمپ به ایران بیایند. مربیان ایران هم کنار آن‌ها باشند، چون ما به دلیل هزینه‌ها بالا نمی‌توانیم طولانی مدت مربی خارجی داشته باشیم. " با رای موافق اعضا مجمع این پیشنهاد تصویب شد.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی