|

اتهام جنجالی سرمربی استقلالی بعد از اخراج؛ پرونده‌هایشان در کمیته اخلاق هنوز باز است!

قربانی سرمربی اخراجی رایکا در خصوص اخراجش از این تیم صحبت هایی را مطرح کرد.

لینک کوتاه کپی شد

پیروز قربانی در خصوص برکناری خود از هدایت رایکا اظهار داشت: من همیشه گفته‌ام و بازهم می‌گویم سالم بودن در این فوتبال تاوان دارد و من با افتخار از این تیم اخراج شدم. مطمئن هستم در سال‌های آینده برای پسرم این جریانات را تعریف کنم کیف می‌کند و می‌گوید چه پدری دارم. خوشحالی من هم بیشتر از این است که بازی‌هایم را بردم و اخراج شدم و اخراج شدن بعد از پیروزی خیلی معنی دارد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ایلنا؛ قربانی افزود: خدا را شکر می‌کنم پایم را از اصول خودم کج نکردم و تاوانش را هم دادم. تیمم از لحاظ فنی خوب بود و به عقیده اکثر کارشناسان فوتبال خوبی ارائه می‌داد و در شرایطی این اتفاقات رقم خورد که کم خرج‌ترین تیم لیگ یک بودیم. قرارداد‌های تمام تیم‌های لیگ یک را بررسی کنید و متوجه می‌شوید جزو ۱-۲ تیم کم هزینه این فصل بودیم که تازه پول همان قرارداد‌ها را هم ندادند.

سرمربی برکنار شده رایکا ادامه داد: در چند ماهی که من اینجا هستم خودم و کادرم یک ریال دریافتی نداشتیم. تیم را توانستیم نگه داریم و امسال هم یک تیم جوان و آینده دار بستیم، ولی هرکاری می‌کردیم یک ایرادی می‌گرفتند. می‌بردیم یا می‌باختیم یک داستانی سر ما درست می‌کردند. صورتجلسه می‌گذاشتند جلوی من که امضا کنم که اگر تیم یک رقمی نشد استعفا بدهی و من هم گفتم قبول می‌کنم به شرطی که پول کادرفنی و دستیارانم را پرداخت کنید، ولی قبول نکردند. این‌ها دنبال پول ندادن هستند. هرکس پولش را از این آقایان می‌خواست اخراجش می‌کردند.

قربانی افزود: این‌ها در بوق و کرنا می‌کنند که ما مشغول هزینه برای فوتبال هستیم. چه هزینه‌ای کردید؟ شما یک عده بازیکن بیچاره را می‌آورید و پول می‌گیرید تا بیایند سر تمرین و هزینه تیم‌تان را از این طریق تامین می‌کنید. پیروز قربانی آمد جلوی این کار را گرفت. آمارش را هم دارم. سر بازی ما پلاکارد آوردند و گفتند آقای قربانی تو که ادعای فوتبال پاکت می‌شود بدان مدیران باشگاه ۳۰۰ میلیون از یک خانواده کم بضاعت پول گرفتند. تصاویرش را هم دارم.

وی در مورد اینکه برخی مربیان در تلاش برای نشستن جای او هستند گفت: همه جا از این انسان‌های معلوم‌الحال و بیچاره دیده می‌شود که پرونده‌هایشان در کمیته اخلاق هنوز باز است. این افراد هستند و طبیعی است برای تیم گرفتن دنبال یک سری راهکار‌ها باشند. برای من مهم این است که سالم کار کردن و همیشه دنبال این بودم که مقابل افرادی قرار بگیرم که نباید در این فوتبال باشند و از فردا هم به این مبارزه‌ام ادامه خواهم داد. افرادی که در جایگاه‌های مختلف مشکل‌ساز شده بودند و حالا آمدند در فوتبال. در سایپا هم که بودم شاید یادتان بیاید که چه جریاناتی پیش آمد. همیشه تلاشم مقابله با آدم‌های این چنینی در فوتبال است تا به سهم خودم در پاک کردن فوتبال نقش ایفا کنم و فردای روز که امثال فرزندم به این فوتبال آمدند آدم‌های سالم در رأس کار باشند.

سرمربی برکنار شده رایکا در ادامه گفت: از بازیکنانم که مثل فرزندانم می‌مانند می‌خواهم به کارشان مثل فوتبالیست حرفه‌ای ادامه دهند و وارد این مسائل نشوند.

قربانی در مورد شکایتش از رایکا بابت مطالباتش گفت: صد در صد شکایت می‌کنم. یک مو از خرس کندن غنیمت است!

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی