|

ترکیب احتمالی پرسپولیس برابر سپاهان، چهارشنبه 8 دی

تیم پرسپولیس در هفته دوزادهم رقابت‌ های لیگ برتر به دیدار سپاهان می‌رود.

لینک کوتاه کپی شد

پرسپولیس از ساعت ۱۶ امروز _چهارشنبه هشتم دی ماه_ در هفته دوازدهم رقابت‌های لیگ بیست و یکم به مصاف سپاهان می‌رود.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ایمنا؛ قرمزها هفته گذشته برابر ذوب آهن توانستند سه امتیاز دیدار را در حالی کسب کنند که عملکرد خوبی را از خود نشان ندادند. سرخ‌پوشان تلاش می‌کنند بعد از کسب سه امتیاز در هفته گذشته روند بردهای خود را حفظ کنند. البته دیدارهای پرسپولیس و سپاهان همیشه حساسیت‌های خود را داشته و باید دید شاگردان یحیی در اراک چه عملکردی خواهند داشت.

اما در ادامه قصد داریم ترکیب احتمالی قرمزپوشان در این دیدار حساس را بررسی کنیم:

لک، گلر ثابت قرمزها

"حامد لک" گلر این روزهای پرسپولیس است و به نظر می‌رسد در این دیدار فیکس باشد این در حالی است رادوشویچ، گلر کروات پرسپولیس پس از دریافت مطالباتش، از ایران خارج شد و در لیست این تیم حضور ندارد.

خط دفاعی با حضور سید جلال

مهدی شیری، علی شجاعی، سید جلال حسینی و علی نعمتی، چهار مدافع قرمزها برابر حریف هستند. حسینی و نعمتی در خط دفاع می‌توانند زوج مناسبی برای پرسپولیس در پست تدافعی و در غیاب فرجی باشند. این در حالی است که شجاعی به دلیل عملکرد خوب خود در هفته‌های اخیر در ترکیب سرخ پوشان فیکس شده است. به نظر می‌رسد ترکیب دفاع فعلی جز ترکیب‌های مورد پسند کادر فنی باشد و آنها بازیکنان فوق را بیشتر در خط دفاعی فیکس کنند.

کمربند میانی

هافبک‌های قرمزپوشان، میلاد سرلک، کما کامیابی نیا، وحید امیری و سیامک نعمتی هستند. یحیی گل‌محمدی برای این دیدار اسدی و ترابی را در اختیار خواهد داشت و آنها می‌توانند در نیمه دوم وارد زمین شوند. البته در خصوص ترابی گفته می‌شود وی مصدومیت جزئی دارد اما می‌تواند وارد بازی شود. نکته قابل ذکر حضور کامیابی نیا در ترکیب و جلو آمدن نعمتی در ترکیب خواهد بود. کامیابی نیا می‌تواند خود را به کادر فنی اثبات کند تا بیشتر در ترکیب تیم حضور پیدا کند.

مهاجمان

عیسی آل‌کثیر و امید عالیشاه مهاجمان پرسپولیس در میدان خواهند بود. بنا بر تصمیم کادر فنی پرسپولیس، آن‌ها ۲-۴-۴ بازی خواهند کرد. در کنار دو مهاجم پرسپولیس، کادر فنی این تیم می‌تواند با توجه به شرایط بازی مهدی عبدی را وارد زمین کرده و از این بازیکن فرصت طلب در خط حمله استفاده کند.

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل سپاهان

حامد لک، سید جلال حسینی، مهدی شیری، علی نعمتی، میلاد سرلک، وحید امیری،، عیسی آل‌کثیر، امید عالیشاه، علی شجاعی، کمال کامیابی نیا و سیامک نعمتی.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی