|

چرا کریمی از مهدوی کیا حمایت نکرد؟

علی کریمی را همه با حمایت های می شناسیم. اما سکوت او در ماجرای اخیر مهدی مهدوی کیا در نوع خود عجیب است.

لینک کوتاه کپی شد

علی کریمی پس از ماجرای اخیر مهدی مهدوی ‌کیا تاکنون مطلبی در این خصوص در صفحه شخصی‌اش منتشر نکرده است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از پارس فوتبال؛ حضور در یک بازی دوستانه بین المللی حواشی زیادی را برای مهدی مهدوی کیا به همراه داشت تا جایی که ممکن است موقعیت خود را در تیم زیر ۲۳ سال ایران از دست بدهد.

در این کش و قوس برخی چهره‌ها از مهدی مهدوی کیا حمایت کردند که یکی از آنها کریم باقری بود. اما علی کریمی تاکنون مطلبی در این خصوص در صفحه شخصی‌اش منتشر نکرده است. این در حالی است که مهدی مهدوی کیا نایب رییس اول علی کریمی در انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال بود. مهدی مهدوی کیا هنوز واکنشی به این حاشیه‌ها نشان نداده است.

تیم زیر ۲۳ سال ایران باید در سال ۲۰۲۲ با هدایت مهدی مهدوی کیا در مسابقات قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا شرکت کند. این مسابقات با حضور ۱۶ تیم در تاشکند برگزار می‌شود اما با توجه به حواشی ایجاد شده برای مهدی مهدوی کیا ممکن است مربی دیگری هدایت این تیم را برعهده بگیرد. جالب اینجاست که فدراسیون فوتبال هم در واکنش به حاشیه‌های ایجاد شده سکوت اختیار کرده است.

مهدی مهدوی کیا ماه‌ها پیش با درخواست علی کریمی در انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال حاضر شد و در صورتی که علی کریمی رییس می‌شد او این روزها نایب رییس اول رییس فدراسیون فوتبال بود.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی