|

پیشنهاد نجومی سلتیک به قائدی؛ 160 میلیارد خالص!

مهدی قایدی در بازی‌های الاهلی نوسان زیادی داشته و گاهی دچار افت می‌شود اما به هر حال عملکرد او چشم مسئولان و کادر فنی باشگاه سلتیک را گرفته

لینک کوتاه کپی شد

همان طور که می‌دانید باشگاه سلتیک اسکاتلند چندی قبل پیگیر جذب مهدی قایدی ستاره ایرانی باشگاه الاهلی امارات شده بود.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از خبرورزشی؛ در این ارتباط یک منبع موثق به همکار ما گفت: سلتیک هنوز از جذب مهدی قایدی پشیمان نشده و حتی حاضر است برای خرید او حدود ۳.۵ میلیون پوند هزینه کند. این در حالی است که باشگاه الاهلی امارات یکبار هفته گذشته به سلتیک پاسخ منفی داده بود و البته قرارداد قایدی همراه با احمد نوراللهی تمدید شد.

مهدی قایدی در بازی‌های الاهلی نوسان زیادی داشته و گاهی دچار افت می‌شود اما به هر حال عملکرد او چشم مسئولان و کادر فنی باشگاه مطرح سلتیک اسکاتلند را گرفته و حالا باید دید آیا در نهایت آنها می‌توانند این بازیکن ۲۳ ساله ایرانی را از الاهلی امارات بخرند یا نه؟

همان طور که می‌دانید مهدی طارمی همشهری قایدی هم از کشورهای عربی راهی اروپا شد و حالا در باشگاه مطرح پورتو موقعیت خوبی دارد. قایدی البته خودش در واکنش به پیشنهاد سلتیک گفته بود من در این مورد تصمیم گیرنده نیستم و باشگاه الاهلی امارات باید جواب اسکاتلندی ها را بدهد اما به هر حال این پرونده هنوز بسته نشده است. مربیان سلتیک هنوز هم نیم‌نگاهی به جذب مهدی قایدی دارند و رقم پیشنهادی آن ها آنقدر بالا هست که مسئولان الاهلی را وسوسه کند هرچند که الاهلی از تیم‌های متمول امارات محسوب می‌شود و مشکلات مالی باشگاه های ایرانی را ندارد.

الاهلی این هفته در لیگ امارات با تک گل احمد نورالهی از سد الظفره گذشت و موقعیت خود را در جدول رده بندی رقابت ها را بهبود بخشید.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی