|

استقلال نسبت به اتفاقات پیش آمده مشکوک است!

سمیعی: سوال برای باشگاه استقلال به وجود آمده که چطور در فصول گذشته لیگ قهرمانان مدارک باشگاه تایید می‌شده اما حالا مشکل به وجود آورده‌اند!

لینک کوتاه کپی شد

ضرب الاجل قطعی و جدی کنفدراسیون فوتبال آسیا برای باشگاه استقلال و پرسپولیس برای تایید مدارک این دو باشگاه جهت صدور مجوز حضور در جمع تیم‌های حاضر در لیگ قهرمانان ۲۰۲۲ آسیا باعث شد مدیران باشگاه استقلال نسبت به برخی مسائل مشکوک شوند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبرورزشی؛ فرشید سمیعی معاونت حقوقی باشگاه استقلال در این زمینه صحبت‌هایی انجام داد و گفت که این سوال برای باشگاه استقلال به وجود آمده که چطور در فصول گذشته لیگ قهرمانان آسیا مدارک باشگاه تایید می‌شده اما حالا امسال برای باشگاه استقلال مشکل به وجود آورده‌اند!

به یاد داریم در سال‌های گذشته باشگاه استقلال همواره در هفته‌های پایانی باقیمانده تا زمان صدور مجوز حرفه‌ای اقدام به تسویه حساب با طلبکاران خودش می‌کرد و در نهایت موفق می‌شد مجوز حرفه‌ای‌اش را دریافت کند. اما ظاهراً این بار شرایط با سالهای گذشته متفاوت است.

سمیعی در بخش دیگری از صحبت‌هایش گفته ورود کنفدراسیون فوتبال آسیا به خاطر رد کردن مجوز حرفه‌ای توسط کمیته بدوی فدراسیون بود! این مقام حقوقی در باشگاه استقلال صحبت می‌کند و می‌گوید مدارک امسال باشگاه استقلال در شرایطی کاملتر و بهتر از سال‌های گذشته تهیه و به فدراسیون ارسال شده بود و اگر مجوز زودتر از اینها صادر می‌شد اصلاً AFC هم به این موضوع ورود نمی‌کرد.

پخش شایعات در ارتباط با این موضوع حکایت از آن دارد که شاید موضوعات مربوط به در اختیار گرفتن «حق تبلیغات محیطی» باشگاه استقلال از فدراسیون و سازمان لیگ برتر باعث شده برخی از افرادی که در این باره تا پیش از این ذینغع بوده اند در این زمینه با مسئولان باشگاه استقلال اختلاف نظر پیدا کرده و در ارتباط با ارسال مدارک باشگاه استقلال شیطنت شده باشد.

البته همه اینها در حد شایعه و گمانه‌زنی است اما از باشگاه استقلال خبر می‌رسد مسئولان حقوقی این مجموعه هرگونه احتمالی را در ارتباط با عدم صدور احتمالی مجوز حرفه ای باشگاه استقلال جدی تلقی خواهند کرد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی