|

پایان مهدوی‌کیا؛ مهدی از تیم امید استعفا داد؟

حضور مهدی مهدوی‌کیا سرمربی تیم ملی امید ایران در یک بازی دوستانه و نمادین جنجال‌ساز شد و برخی نمایندگان مجلس خواستار برخورد با او شدند.

لینک کوتاه کپی شد

شایعه استعفای مهدی مهدوی‌ کیا از هدایت تیم ملی امید ایران ساعاتی پیش در فضای مجازی پیچید. توییت یکی از فعالان رسانه ای که ارتباط خوبی با فدراسیون فوتبال و مهدی مهدوی‌کیا دارد، شایعه استعفای مهدی مهدوی‌کیا از هدایت تیم ملی امید را به همراه داشت. این توییت متنش «پایان مهدوی‌کیا» بود ...

تا این لحظه نه فدراسیون فوتبال مهدی مهدوی‌کیا را برکنار کرده و نه مهدوی‌کیا از سمت خود کناره گیری کرده است. البته به گفته دوستان نزدیک مهدی مهدوی‌کیا، سرمربی تیم ملی امید پیغام داده آماده استعفا است و هر لحظه که فدراسیون فوتبال تصمیم بگیرد از هدایت تیم ملی امید کنار می‌کشد.

مهدی مهدوی‌کیا در دیداری که با حضور ستارگان عرب در دوحه برگزار شد، حضور پیدا کرد و حواشی این بازی باعث شد فشار انتقادات را تحمل کند و در این بین فدراسیون فوتبال که گفته می‌شود در جریان بازی ستارگان عرب و تیم منتخب جهان در دوحه بوده و حتی عده ای معتقدند فدراسیون مهدوی‌کیا را به این بازی فرستاده، خودش را از این دردسر کنار کشیده است.

این در حالی است که خود مهدوی کیا هم با انتشار عکسی که لباس هامبورگ را به تن دارد در واکنش به حاشیه های اخیر نوشت: آرامش آنجاست که با آدمهای یک رنگ طرف.

186473

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی