|

(عکس) استقلالی ها مربی خود را سورپرایز کردند!

آبی پوشان امروز در ورزشگاه آرارات حاضر شدند تا تمرین ریکاوری بعد از دیدار با پدیده را انجام دهند.

لینک کوتاه کپی شد

استقلالی‌ها وارد مجموعه آرارات شدند و دقایقی پس از آن هم فرد ملکیان مهاجم اسبق آرارات و استقلال در دهه ۷۰ که اتفاقاً با همین فرهاد مجیدی هم همبازی بود، وارد شد و سراغ سرمربی آبی‌ها رفت.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از صدآنلاین؛ مجیدی برخورد بسیار گرمی با فرد داشت و تصور می‌کرد او برای حضور در مراسم کریسمس و یا تبعید بابت پیروزی استقلال به آنجا آمده است ولی ملکیان هدف دیگری در سر داشت. ملکیان برای دقایق کوتاهی با فرهاد صحبت کرد و پس از آن مجیدی گابریل  پین را صدا زده تا همراه با دستیار ایتالیایی خود به اتاق مجاور محل تمرین بروند. گابریل بی‌خبر از همه‌جا همراه فرهاد و ملکیان راه افتاد و وقتی داخل اتاق رسید، سورپرایز شد!

فرد ملکیان از صبح شنبه هماهنگی‌های لازم را انجام داده و به مناسبت کریسمس برای مربی ایتالیایی استقلال هدایا و شکلات خریده بود تا در خلال تمرین به او اهدا کند. گابریل که از این حرکت پیش‌کسوت استقلال حسابی شگفت‌زده و البته خوشحال شده بود، نمی‌توانست شادی خود را کتمان کند.

مربی ایتالیایی آبی‌ها در واکنش به مراسم گرفته شده برای خود در باشگاه آرارات، ضمن تشکر فراوان از فرد ملکیان و سایر عوامل برپاکننده این جشن گفت: امیدوارم امسال برای فرد ملکیان عزیز که چنین تدارک زیبایی را برای من دیده بود، سال بسیار خوبی باشد. امیدوارم سال بسیار خوبی هم انتظار استقلال و همه را بکشد.

گابریل+پین+ملکیان+مجیدی

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی