|

تصمیم سخت یحیی؛ کدام ستاره مقابل ذوب آهن نیمکت‌نشین می‌شود؟

تصمیم گل‌محمدی در انتخاب 4 بازیکن هجومی تیمش، می‌تواند سرنوشت پرسپولیس مقابل ذوب آهن را تعیین کند.

لینک کوتاه کپی شد

یحیی گل‌محمدی در بازی با ذوب آهن، مجبور است یکی از ستاره‌های این تیم در هفته‌های اخیر را روی نیمکت بگذارد.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از فوتبال 360، پرسپولیس بعد از نتیجه‌ای ضعیف مقابل هوادار، دو برد ارزشمند مقابل پیکان و ویستا توربین به دست آورد. پرسپولیسی‌ها مقابل پیکان، نمایشی درخشان داشتند و پس از آن، بردی کم دردسر در جام حذفی به دست آوردند. آمادگی همزمان همه بازیکنان هجومی پرسپولیس، کار گل‌محمدی را برای انتخاب ترکیب اصلی تیمش مقابل ذوب آهن سخت می‌کند.

عیسی آل‌کثیر که چند هفته‌ای با بحران گلزنی روبرو بود، در دو بازی اخیر توانسته ستاره اصلی تیمش در خط حمله باشد. او مقابل پیکان، موفق به گلزنی شد و در بازی با ویستا توربین، پاس‌های طلایی به هم تیمی‌هایش داد. یک گل و دو پاس گل، حاصل عملکرد آل‌کثیر مقابل ویستا توربین بود. مهدی عبدی، بهترین گلزن پرسپولیس در این فصل است. او دروازه پیکان را باز کرد اما مقابل ویستا توربین، موفق به گلزنی نشد. با توجه به آمادگی همزمان آل‌کثیر و عبدی، بعید است گل‌محمدی قصد نیمکت نشین کردن آن‌ها را داشته باشد.

در خط هافبک هم مهدی ترابی، در حداقل زمان بیشترین تاثیر را در عملکرد این تیم می‌گذارد. ترابی با وجود مصدومیت، بازی با پیکان به میدان رفت و گل اول تیمش را ساخت. امید عالیشاه که مقطعی نیمکت نشین بود، دوباره در سطح توقع ظاهر شده است. او در بازی با هوادار، پرسپولیس را از شکستی دردسرساز نجات داد. وحید امیری هم مثل همیشه، یکی از تاثیرگذارترین مهره‌های هجومی پرسپولیس به حساب می‌آید.

پرسپولیس در بازی با ذوب آهن، نمی‌تواند از هر 5 بازیکن، در ترکیب اصلی تیمش استفاده کند و یک نفر، باید روی نیمکت برود. راه حل دوم، استفاده از وحید امیری به عنوان دفاع چپ و بردن سعید آقایی به نیمکت است. امیری در ماه‌های اخیر، نشان داده در خط هافبک عملکردی موثرتر از خط دفاعی دارد. با این حال استفاده از امیری در خط هافبک، به معنی نیمکت نشین کردن یک نفر از بین آل‌کثیر، عبدی و عالیشاه خواهد بود. تصمیم گل‌محمدی در انتخاب 4 بازیکن هجومی تیمش، می‌تواند سرنوشت پرسپولیس مقابل ذوب آهن را تعیین کند.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی