|

صحبت های جنجالی رادو علیه صدری؛ برای آرامش خودم قرص مصرف می کردم!

رادوشویچ، گلر کروات پرسپولیس به علت مشکلات مالی و اختلاف با صدری ایران را ترک کرده بود

لینک کوتاه کپی شد

بوژیدار رادوشویچ ، گلر کروات پرسپولیس که به دلیل مشکلات مالی و اختلاف با مجید صدری ایران را ترک کرده بود، حقایق جدیدی درباره علل خروجش از ایران را مطرح کرد و گفت:

در جلسه اول با مجید صدری که مدیربرنامه من هم کنارم بود ، صدری مقابل ما کفش هایش را واکس می زد ! من احساس نمی کردم که بازیکن پرسپولیس هستم چون هیچ وقت در پرداختی ها با هم تیمی هایم برابر نبودم. مدیریت باشگاه همیشه بین بازیکنان فرق می گذاشت. آن ها سه ماه در پرداخت حقوق من تاخیر داشتند. صدری گفت که بعد از بازی با الهلال مشکل من را حل می کند ولی حالا فهمیدم که منظور او فصل بعد بوده است ! 

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از پارس فوتبال؛ او در واکنش به اینکه مجید صدری در بین هواداران گفته است که رادو بازیکن بی ادبی است، گفت :

من بی ادب هستم ؟ من به عنوان یک بازیکن حرفه ای به همه احترام می گذاشتم. مشکل صدری این بود که او حرفه ای نبود. صدری همیشه تلاش می کرد که بهانه ای پیدا کند ولی می دانست که حق با من است. در حقیقت من ایران را بخاطر دروغ های صدری ترک کردم.

بوژیدار رادوشویچ ادامه داد:

من برای آرامش خودم قرص مصرف می کردم. شما می توانید از پزشک تیم سوال کنید. صدری زندگی من و خانواده ام را نابود کرد.

رادوشویچ درباره ادعای مجید صدری مبنی بر اینکه رادو با وجود توافق با باشگاه ایران را ترک کرده است گفت :

من و صدری با هم دست ندادیم چون او اصلا در جلسه دوم که من پول را دریافت کردم در جلسه حضور نداشت. صدری می دانست که پس از سه هفته ویزای من تمام می شود و نمی توانستم ایران را ترک کنم ، گفت پس از سه هفته ۳۰ هزار یورو پرداخت می کنیم. خدا را شکر می کنم که در آن لحظه آن ها فراموش کردند که پاسپورت من را بگیرند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی