|

یحیی‌تایم دوباره در لیگ برتر ثبت شد!

نعمتی با گلزنی در وقت‌ های اضافی توانست از شکست تیمش مقابل هوادار جلوگیری کند.

لینک کوتاه کپی شد

دوئل پرسپولیس و هوادار در حالی با نتیجه مساوی 2-2 به پایان رسید که سیامک نعمتی تعویض دقایق پایانی یحیی گل‌محمدی در اوقات تلف شده بازی و در دقیقه 90+2 موفق به گلزنی برای سرخ‌پوشان شد تا شاگردان گل‌محمدی متحمل دومین شکست فصل نشوند و با تساوی این مسابقه به پایان ببرند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ گل نعمتی مقابل هوادار، 63مین گل تاریخ پرسپولیس در اوقات اضافی بود که آن‌ها در لیگ برتر به ثمر رسانده بودند؛ گلی که باعث شد تا شاگردان یحیی در تاریخچه لیگ برتر از استقلالی‌ها در این زمینه پیشی بگیرند.

دقایق پایانی دیدارهای شهر خودرو در زمان حضور یحیی گل‌محمدی به واسطه گلزنی در اوقات تلف شده، به «یحیی تایم» ملقب شده بود و حالا سرخ‌پوشان سه گل دیگر تا رکورد تاریخی لیگ برتر فاصله دارند.

سپاهان با 66 گل زده در اوقات اضافی در لیگ برتر رکورددار است و باید دید در رقابت سرخابی‌های پایتخت با طلایی‌پوشان اصفهانی سرانجام در پایان لیگ امسال، کدام تیم می‌تواند بهترین عملکرد را در اوقات اضافی داشته و بیشترین گل را به ثمر رسانده باشد، آیا سرخابی‌ها به رکورد سپاهان می‌رسند یا این رکورد تاریخی در اختیار طلایی‌پوشان اصفهانی باقی خواهد ماند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی