|

استقلال پیگیر حق خودش خواهد بود؛ بی خیال بازیکن گابنی نمی شویم

سرپرست استقلال گفته است که به شدت پیگیر وضعیت استفاده گل گهر از بازیکن غیر مجاز گابنی است.

لینک کوتاه کپی شد

بیژن طاهری در گفت و گو با رسانه باشگاه استقلال درباره استفاده گل گهر از یک بازیکن غیرقانونی گفته:

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از برنا؛ درخواست ما از کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال این است که هر چه سریعتر به پرونده مهاجم گابنی رسیدگی کنند.

*اتهام مطرح شده، استفاده از بازیکن غیرمجاز است و این یعنی کسر هشت امتیاز از تیم گل‌گهر و اضافه شدن دو امتیاز به تیم استقلال.

*در لیگ‌های معتبر فورا نسبت به این پرونده‌ها ورود می‌کنند و سرنوشت یک لیگ را با حکم‌شان تغییر می‌دهند.

این شکایتی نیست که دو ماه، سه ماه یا شش ماه دیگر درباره‌اش حکم بدهند. این جور شکایات که اثر مستقیم روی نتایج و جدول لیگ دارد، باید فورا رسیدگی شود. ما از اعضای محترم کمیته انضباطی درخواست می‌کنیم که به احترام افکار عمومی و سرنوشت تیم‌ها هر چه زودتر درباره این پرونده حکم نهایی را صادر کنند.

*تا جایی که بنده اطلاع موثق دارم علاوه بر باشگاه استقلال، دو باشگاه دیگر هم علیه مهاجم گابنی تیم گل‌گهر شکایت کردند.

*مگر می‌شود برای جذب بازیکن خارجی یک سرچ ساده اینترنتی انجام نشود و فقط به نامه مشکوک فدراسیون گابن استناد شود؟ در عصر ارتباطات و اینترنت این موضوع عجیب نیست؟

*واقعا می‌شود باور کرد که هیچکس در باشگاه گل‌گهر و کمیته بین‌الملل فدراسیون فوتبال در حد یک تحقیق اینترنتی درباره این بازیکن انجام نداده باشد؟!

*اگر به نامه فدراسیون گابن استناد کردید، چرا قبل از مسابقه گل‌گهر با استقلال، زمانی که برنامه فوتبال برتر و سایر رسانه‌ها به طور کامل به این موضوع پرداختند، تحقیق نکردید تا جلوی حضور این بازیکن مثل ژستد و یامگا برای بازی هفته ششم در سیرجان گرفته شود؟

*در حال حاضر هم بعضی شائبه‌ها وجود دارد و عده‌ای می‌گویند دنبال این هستند که تعداد بازی انجام شده توسط مهاجم گابنی آنقدر زیاد شود که امکان سه بر صفر شدن نتایج از بین برود!

*آنهایی که در تلاش هستند، این موضوع را ماستمالی کنند و یا همه چیز را بر گردن فدراسیون گابن بیندازند، کور خوانده‌اند. بعضی از کارشناسان هم حواسشان باشد که توجیه‌گر فاسدان نباشند.

انگاه تیم حقوقی باشگاه استقلال و وکلا و مشاوران حقوقی در پرونده مهاجم گابنی جایی برای تردید وجود ندارد که از بازیکن غیرمجاز استفاده شد و باید نتیجه سه بر صفر به سود استقلال اعلام شود.

پیشنهادات ویژه

  • کاوه ارسالی در

    اینهاقصددارند هربارکه نتیجه نگرفتند این داستان خیالی رابرای فراررو به جلو مطرح کنند وبه فریب هواداران بپردازند ای کاش کمی سواد داشتید آنوقت قانون را میخواندید ومیفهمیدید اگرغیرمجازهم باشد هیچ مسئولییتی متوجه تیم نیست ونتیجه تغییر نمیکند هرچند این تیم بابرادران مجیدی کاررابرپایه دروغ وتزویر بناگذاشته وراهی به جایی نمیبرند

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی