|

پرسپولیس ۱- ۰ صنعت نفت آبادان؛ طلسمی که شکست

شاگردان یحیی گل‌محمدی که در ۳ هفته اخیر موفق به پیروزی نشده و تنها تیم بدون کلین‌شیت بودند بالاخره در مقابل صنعت نفت این طلسم را شکستند.

لینک کوتاه کپی شد

در آخرین دیدار هفته ششم، پرسپولیس با حضور هواداران خود میزبان صنعت نفت آبادان بود. شاگردان یحیی گل‌محمدی که در ۳ هفته اخیر موفق به پیروزی نشده و تنها تیم بدون کلین‌شیت بودند بالاخره این طلسم را شکستند. این مسابقه تا اواسط نیمه دوم گلی نداشت تا اینکه گره بازی با شوت میلاد سرلک باز شد و پرسپولیس با همین یک گل برنده از زمین خارج شد. سرخپوشان با این پیروزی توانستند فاصله خود را با صدر جدول به عدد ۲ برسانند و با ۱۱ امتیاز در رده چهارم جدول قرار گیرند. صنعت نفت هم با ۴ امتیاز در رتبه پانزدهم باقی ماند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فوتبال 360، در دیدارهای هفته هفتم، پرسپولیس روز دوشنبه هشتم آذر ماه میهمان نفت مسجدسلیمان است. صنعت نفت هم در همین تاریخ از استقلال پذیرایی می‌کند. در دیگر مسابقات این هفته فولاد و مس رفسنجان هم برابر حریفان خود به پیروزی یک بر صفر دست یافتند. فولاد خوزستان با تک گل مهاجم تمام‌نشدنی خود لوسیانو پریرا بر ذوب‌آهن غلبه کرد و مس رفسنجان در یک دیدار جنجالی با تنها گل گادوین منشا از روی نقطه پنالتی برابر نفت مسجدسلیمان به پیروزی دست یافت.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی