|

عصبانیت سرمربی لیگ برتری از کیفیت زمین

نویدکیا، سرمربی تیم سپاهان گفت: هر کسی این زمین را تایید کرده باید مدرکش را دور بریزد چون این زمین به درد فوتبال نمی‌خورد.

لینک کوتاه کپی شد

محرم نویدکیا در نشست خبری بعد از بازی مقابل فجرسپاسی در هفته ششم لیگ برتر، عنوان کرد: از کانون هواداران فجر در ابتدا تشکر می‌کنم. نکته دیگر اینکه درباره زمین بازی باید بگویم، هر کسی این زمین را تایید کرده باید مدارکش را دور بریزد چون این زمین به درد فوتبال نمی‌خورد. نمی‌دانم چطور این زمین را تایید می‌کنند؟ تیمی مثل فجر که بعد از این همه سال آمده باعث تاسف است شیراز چنین زمین افتضاحی داشته باشد. شاید به من ارتباطی نداشته باشد اما به سرمربی فجر می‌گویم بازی‌های بیرون را خوب بازی می‌کنید. از 15 بازی تا پایان فصل به نظرم 5 برد هم نمی‌آورند. به شهر دیگری بروند و با این بازیکنان خوب در این زمین نمی‌توان کاری کرد. برای سازمان لیگ باعث تاسف است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فارس؛ رمربی تیم فوتبال سپاهان خاطرنشان کرد: موضوع دیگر به هواداران مربوط است. به سازمان لیگ نامه زدیم و گفتیم شرایط برای هواداران چطور است که متاسفانه جواب ما را سازمان لیگ نداد. استقلال و پرسپولیس با هوادار بازی کردند. شرایط ما بهتر است و استادیوم ما بهترین است حتی ای اف سی هم از امکانات تعریف کرد. امکانات بهتری نسبت به تیم‌های دیگر داریم اما نمی‌دانم چرا جواب ما را نمی‌دهند.

چون یک بازی با هوادار برای استقلال دادند و حالا برای اینکه صدا بخوابد به پرسپولیس می‌دهند باعث تاسف است. اگر بازی با هوادار کار اشتباهی است چرا دوباره اجازه بازی با هوادار می‌دهند؟

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی