|

استقلال مجیدی مثل اول فصل نیست!

ورمرزیار در برنامه صبحگاهی شبکه پنج، درباره وضعیت فعلی تیم استقلال توضیحاتی ارائه کرد.

لینک کوتاه کپی شد

صادق ورمرزیار بازیکن پیشکسوت باشگاه استقلال در میز هوادار «سلام تهران» در پاسخ به سؤال افشین عبداللهیان که چرا از سال ۱۹۹۱ به بعد، تیم الهلال ۴ بار قهرمان و نایب قهرمان آسیا می‌شود، اما تیم‌های ایرانی دیگر درخششی ندارند، گفت: بازی دیروز (سه شنبه) الهلال را دیدم بسیار منسجم بود و از دقیقه ۱ برای کسب افتخار بازی می‌کرد

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از شهرخبر؛ وی با اشاره به قهرمانی استقلال در آسیا در سال ۱۳۷۰، اظهار داشت: یک سال بعد از آن، در ضربات پنالتی به الهلال باختیم. تیم الهلال تمرکز خوبی بر تجهیز زیرساخت‌های خود داشته است. زمین خوب، مربی خوب و خرید بازیکن‌های سطح بالا توانست الهلال را به یک تیم قوی تبدیل کند.

بازیکن پیشکسوت تیم استقلال تهران درباره اهدای بازوی کاپیتانی خود در یک بازی به امیر قلعه‌نوعی هم گفت: امیر قلعه‌نوعی سال ۶۸ وارد استقلال شد، در یک بازی که کنار هم قرار گرفتیم، بهترین رکورد استقلال رقم خورد. از آنجایی که یکی از شاخصه‌های ورزش، احترام به کسوت است، من به دلیل سن بیشتر امیر قلعه‌نوعی و همچنین کنترل بهتر او در بازی، بازوبند کاپیتانی را به ایشان اهداء کردم.

رمرزیار در ادامه با اشاره به سوم آذر بیست و نهمین سالروز درگذشت پرویز دهداری مربی بااخلاق فوتبال، تصریح کرد: یکی از افتخارات بنده آموزش اخلاق و فوتبال از مرحوم پرویز دهداری است. او بسیاری از مؤلفه‌های اخلاقی در ورزش را به ما آموخت.

پیشکسوت باشگاه استقلال درباره کنار گذاشتن وحید مرادی از ترکیب این تیم نیز گفت: من موافق کنار گذاشتن بازیکنان نیستم، از طرفی نمیدانم چه اتفاقی بین او و فرهاد مجیدی رخ داده است. همه ما در هر پست و جایگاه سرباز تیم هستیم و جابجایی‌های فعلی صورت خوشی ندارد.

ورمرزیار در پایان پیش‌بینی کرد: استقلال در بازی امروز (چهارشنبه) در برابر گل‌گهر بازی سختی در پیش خواهد داشت. هر دو تیم شروع خوبی در ابتدای فصل داشتند، اما به مرور شادابی اول را از دست دادند.

گفتنی است برنامه سلام تهران برنامه صبحگاهی گروه اجتماعی شبکه پنج سیماست که از شنبه تا پنجشنبه ساعت ۶:۳۰ تا ۹ صبح با بخش‌های مختلفی چون سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و ورزشی با اجرای مصطفی امامی، صدیقه مرادی و افشین عبداللهیان روی آنتن شبکه پنج می‌رود.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی