|

مهره کلیدی فرهاد بازی تیمش را از دست داد

مهره کلیدی استقلال در خط دفاعی، دیدار حساس این تیم مقابل گل گهر را از دست داد.

لینک کوتاه کپی شد

استقلال امروز، چهارشنبه، به سیرجان سفر کرده تا برابر گل گهر، یکی از تیم‌های مدعی این دوره از رقابت‌های لیگ برتر قرار بگیرد؛ استقلال فعلا در رده دوم و گل گهر در رده پنجم قرار گرفته است. با این حال شرایط به گونه‌ای است که پیروزی گل‌گهر می‌تواند این تیم را در جدول رده بندی بالاتر از استقلال قرار دهد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فرارو؛ شکست دادن استقلال، اما این روز‌ها کار سختی است؛ استقلال تا به اینجای لیگ هنوز شکستی نخورده و از آن مهمتر اینکه بعد از ۵ بازی فقط یک بار هم دروازه اش باز شده است. این بدان معنی است که خط دفاعی استقلال نقش پررنگی در موفقیت‌های این تیم تا به این لحظه داشته است. وقتی هم صحبت از خط دفاعی استقلال می‌شود ناخودآگاه همه نگاه‌ها متوجه زوج سیاوش یزدانی و محمدحسین مرادمند می‌شود که یکی دو فصلی می‌شود زوج بی نظیری را در خط دفاعی استقلال تشکیل داده اند.

استقلال در طول بازی‌های مخلف در این یکی دو فصل از مدافعان مختلفی استفاده کرده، ولی همواره این دو نفر را در ترکیب داشته است. حالا، اما برای دیدار حساس با گل گهر، استقلال نمی‌تواند محمدحسین مرادمند را در ترکیب داشته باشد. مدافع تاثیرگذار استقلال در بازی‌های گذشته، سرما خورده و آنطور که فرهاد مجیدی تایید کرده بازی با گل گهر را از دست داده است. احتمالا عارف آقاسی به جای او در ترکیب اصلی قرار بگیرد، ولی مطمئنا هواداران استقلال دوست داشتند مهره کلیدی شان در این بازی حساس در ترکیب اصلی قرار می‌گرفت.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی