|

یحیی خطاب به ستاره پرسپولیس، آماده باش!

وحید امیری که به علت خستگی بازی های ملی در بازی قبلی پرسپولیس مقابل مس رفسنجان غایب بود، احتمالا در دیدار با نفت آبادان به میدان می رود.

لینک کوتاه کپی شد

بعد از استراحت هفته گذشته به وحید امیری در ترکیب پرسپولیس، بعید است یحیی مقابل تیم منصوریان از ستاره این روزهای تیمش سود نبرد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از پارس فوتبال؛ وحید امیری که در دیدار هفته گذشته مقابل مس رفسنجان با توجه به خستگی حضور در دیدارهای تیم ملی از ابتدا در ترکیب پرسپولیس حاضر نشده بود، احتمالا اینبار و برابر صنعت نفت آبادان یکی از ۱۱ بازیکن اصلی سرخپوشان لقب گیرد.

امیری که نمایشی موفقی طی دو بازی اخیر تیم ملی از خود به جا گذاشته بود، در جمع ملی‌پوشان این تیم (امیری، مهدی ترابی و میلاد سرلک) تنها بازیکنی بود که در ترکیب اصلی مقابل مس رفسنجان به میدان نرفته بود و برای دقایقی فرصت بازی یافت.

وینگر پرسپولیس که سابقه حضور در تیم علیرضا منصوریان در دوران هدایت نفت تهران را در کارنامه دارد و یکی از بازیکنانی محسوب می‌شد که تلاش این مربی برای جذب وی توسط استقلال ناکام مانده بود، اکنون با بالاترین انگیزه و شرایط آمادگی بار دیگر مقابل این مربی قرار خواهد گرفت و باید دید چه نمایشی را به جا خواهد گذاشت.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی