|

از پول ترانسفر قایدی چقدر مانده است؟

براساس گزارش یک رسانه داخلی، مبلغ قابل توجهی از پول انتقال مهدی قائدی هنوز برای باشگاه استقلال باقی مانده و در حساب این باشگاه است.

لینک کوتاه کپی شد

دقیقا سه ماه پیش بود که مهدی قائدی بازیکن تیم فوتبال استقلال با عقد قراردادی پنج ساله رسما به تیم شباب الاهلی امارات پیوست. این انتقال در حالی صورت گرفت که باشگاه استقلال در ابتدای کار تمایل چندانی به فروش قائدی نداشت اما با وجود پیشنهادات مختلفی که مطرح شد، در نهایت مدیران وقت استقلال راضی به فروش قائدی شدند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ایسنا؛ یکی از مسائلی که همیشه میان طرفداران استقلال، مبهم بوده، مقدار مبلغ باقی مانده پول ترانسفر قائدی به باشگاه اماراتی است. احمد مددی، مدیرعامل سابق باشگاه استقلال در یک گفتگوی تلویزیونی در خصوص هزینه‌های انجام شده با پول ترانسفر مهدی قائدی گفت:

رقم رضایت‌نامه انتقال مهدی قائدی یک میلیون و ۸۰۰ هزار دلار بود و مبلغی بابت انتقال بعدی او لحاظ می‌شود و یکسری آپشن‌های دیگری هم دارد. ما بخشی از هزینه‌های اردوی دوبی استقلال در لیگ قهرمانان آسیا را با پول انتقال قائدی پرداختیم و بخش دیگری از پول را از محل پولی که در AFC داشتیم، تامین کردیم. ما با این پول ۳۰ درصد از پول گابریل پین را دادیم و آقای امیری ۱۲۰ هزار دلار را برگرداندند. ما همچنین با این پول قبل از بازی الهلال، بخشی از مطالبات بازیکنان را پرداخت کردیم که آن هم با پول قائدی انجام شد.

طبق پیگیری‌های انجام شده، تا پایان دوره مدیریت قبلی در باشگاه استقلال از پول ترانسفر مهدی قائدی، مبلغی نزدیک ۹۷۰ هزار دلار توسط مدیریت قبلی باشگاه استقلال هزینه شده است. نکته قابل توجه این مساله این است که باقی مانده مبلغ ترانسفر قائدی در حساب کنسولگری امارات مانده بود و باشگاه استقلال به آن دسترسی نداشت اما با پیگیری‌های انجام شده، این پول در نهایت به حساب باشگاه نشسته است.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی