|

دومین ستاره از استقلال جدا می شود؟

وینگر باشگاه استقلال از سوی فرهاد مجیدی در اختیار باشگاه استقلال قرار گرفت و او در یک قدمی جدایی از آبی‌ ها قرار دارد.

لینک کوتاه کپی شد

ناراحتی و اعتراض در تمرینات آبی‌ها کار دست بابک مرادی داد تا این بازیکن در آستانه جدایی از جمع آبی‌پوشان تهرانی قرار بگیرد. ماجرا از چند روز پیش آغاز شد؛ وقتی مرادیبرای بازی با فجر سپاسی از فهرست استقلال کنار گذاشته شد و بدون هماهنگی با کادر فنی به انجام تمرینات اختصاصی پرداخت و فردای مسابقه در حالی که بازیکنان قصدآغاز تمرینات را داشتند، اعلام کرد که «خسته» است! مجیدی که از این رفتار ناراحت شده بود از مرادی خواست تا محل تمرین را ترک کند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فرارو؛ دنبال این اتفاق، برخی از اطرافیان مجیدی وساطت کرده و سرمربی آبی‌ها اعلام کرد به شرطی از رفتار این بازیکن چشم‌پوشی می‌کند که دیگر خارج از چارچوب و نظمی که برای تیم در نظر گرفته شده، رفتار نکند.

مرادی که در نشست فنی کادر فنی با بازیکنان استقلال شرکت کرده بود، دیروز در ورزشگاه آرارات با چهره‌ای برافروخته که از ناراحتی و اعتراض دوباره‌اش به نیمکت نشینی حکایت داشت، مشغول تمرین شد. مدافع استقلال که این روز‌ها اخبار زیادی مبنی بر جدایی‌اش در نیم فصل از جمع آبی‌پوشان شنیده می‌شود، در تمرینات امروز در چند موقعیت به دستورات مربیان بی‌توجهی کرد و با روحیه‌ای نه چندان مناسب تمرین را به پایان رساند.

مرادی که از تداوم نیمکت نشینی خود در این فصل رضایت ندارد، به نزدیکان سرمربی استقلال اعلام کرد در صورتی که مجیدی به وی احتیاجی ندارد، رضایت‌نامه خود را از باشگاه دریافت کند. پس از مطلع شدن مجیدی از این موضوع، وی مرادی را در اختیار باشگاه قرار داد تا کمیته انضباطی و مدیریت آبی‌های پایتخت درباره وی تصمیم‌گیری کنند.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی