|

شجاع نیم فصل پرسپولیسی می شود؟

با انجام یک مصاحبه توسط شجاع، شایعه بازگشت او به پرسپولیس بیشتر شد.

لینک کوتاه کپی شد

شجاع خلیل‌زاده یک بازیکن احساسی است که با همین احساسات زیاد هواداران پرسپولیس را بدجور غافلگیر کرده است. بازیکنی که دائم در باشگاه پرسپولیس حضور داشت و به خبرنگاران می‌گفت قراردادش را با این تیم 6سال دیگر تمدید می‌کند به‌یک‌باره با دریافت پیشنهاد تیم الریان قطر نظرش تغییر کرد و به‌دنبال افزایش دستمزد یک‌میلیارد و 800میلیون تومانی‌اش به 5میلیارد تومان بود.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فرهیختگان؛ درنهایت هم به بهانه مشکلاتش با مدیریت باشگاه پرسپولیس قراردادش را با پرسپولیس یک‌طرفه فسخ کرد و راهی تیم الریان شد و با این باشگاه قراردادی 800هزار دلاری امضا کرد و علی‌رغم اینکه باید 400هزار دلار به باشگاه پرسپولیس بابت انتقالش می‌داد اما به‌خاطر فسخ قرارداد این پول را هم نداد و درنهایت با رقمی معادل 20میلیارد تومان از این باشگاه جدا شد تا پرسپولیس بعد از جدایی شجاع و البته بعدها کنعانی‌زادگان، خط‌دفاعش را با رقمی حدود 10میلیارد تومان با سیدجلال حسینی، فرشاد فرجی، علی نعمتی و علیرضا ابراهیمی ببندد.

حال شجاع که در آستانه ورود به 33سالگی است در مصاحبه‌ای اعلام کرده آماده است به پرسپولیس برگردد. اگر این انتقال صورت بگیرد هیچ‌کس متوجه نمی‌شود چرا پرسپولیس از این بازیکن شکایت کرد و البته نتیجه شکایتش چه بود!

از قطر خبر می‌رسد ظاهرا لوران بلان، سرمربی فرانسوی الریان علاقه چندانی به حفظ شجاع خلیل‌زاده ندارد و ظاهرا او اعلام کرده نام شجاع در لیست بازیکنان مازاد تیم در نقل‌وانتقالات نیم‌فصل خواهد بود. این احتمال وجود دارد که در نیم‌فصل یک تیم قطری دیگر برای جذب شجاع اعلام آمادگی کند و این نکته‌ای است که خلیل‌زاده اصلا به آن توجه نکرده و با این صحبت‌هایش و البته گرفتن تصمیم دیگر چه تبعاتی برای او نزد هواداران پرسپولیس خواهد داشت. بازیکنی که باشگاه پرسپولیس می‌توانست با 5میلیارد تومان حفظ کرده و با جدایی کنعانی‌زادگان وضعیت خوب خط‌دفاعی‌اش را حفظ کند حالا قصد بازگشت دارد و پرسپولیس بابت این بازگشت باید حساب کند تا امروز چقدر از لحاظ مالی متضرر شده است! عدم دریافت حق انتقال و خرید چند مدافع که هرچند رقم‌شان در این بازار کم است اما روی هم هزینه سنگینی را روی دست پرسپولیس گذاشته‌اند.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی