|

خشم یحیی گل محمدی از وضعیت نقل و انتقالات پرسپولیس!

باشگاه پرسپولیس هنوز در تلاش است تا با پرداخت همه مطالبات کالدرون و دستیار او بتواند پنجره نقل و نتقالاتی را باز کند.

لینک کوتاه کپی شد

منوچهر صفروف و وحدت هنانوف با وجود همراهی پرسپولیس در هفته‌ های اخیر به دلیل مشکل به وجود آمده نمی‌توانند در ترکیب این تیم به میدان بروند.موضوعی که عصبانیت سرمربی پرسپولیس را به همراه داشته است و کاسه صبر او را لبریز کرده است. سرمربی سرخپوشان که تحت فشار به خاطر نتایج این تیم در پنج هفته ابتدایی است از مجید صدری سرپرست باشگاه خواسته تا اجازه تأخیر در روند پایان یافتن محرومیت این باشگاه ندهد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از مهر؛ سرپرست باشگاه پرسپولیس قول داده بود بازیکنان تاجیکستانی می‌توانند مقابل مس رفسنجان بازی کنند اما صفروف و هنانوف همچنان با محرومیت باشگاهی پرسپولیس روبرو ماندند تا تنها نظاره گر عملکرد هم تیمی‌های خود باشند.

این محرومیت به طور قطع تا بازی با صنعت نفت آبادان نیز ادامه خواهد داشت و آنها در هفته ششم نیز غایب خواهند بود تا عصبانیت یحیی از نداشتن تازه‌واردهای آسیایی خود به اوج برسد.

گل محمدی که همچنان با دو جای خالی در لیست بزرگسالان خود روبروست، درخواست باشگاه برای معرفی بازیکن جدید را جهت انجام مذاکره رد کرده و خواسته است تا هرچه زودتر نسبت به ثبت قرارداد تاجیکی‌ها با پایان یافتن محرومیت از سوی فیفا اقدام کنند و کاری به جذب مهره جدید نداشته باشند.

باید دید وعده جدید مجید صدری برای حل مشکل پرداخت طلب کالدرون تا شنبه هفت آینده به کجا ختم می‌شود و پرسپولیس چه زمانی از بند محرومیت نقل و انتقالاتی خلاص خواهد شد.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی