|

یحیی ترکیب تیمش را پیدا نکرده، 5 بازی 10 تغییر

یحیی گل محمدی هنوز به ترکیب ثابت پرسپولیس نرسیده است و در تلاش است تا به بازیکنان بیشتری میدان بدهد.

لینک کوتاه کپی شد

پرسپولیس پنجمین بازی در لیگ جدید را با تساوی پشت سر گذاشت تا نارضایتی در بین طرفداران این تیم نسبت به نتایج سرخپوشان به اوج خود برسد. یکی از انتقادات که البته ریشه درستی ندارد این است که یحیی گل‌محمدی از تمام پتانسیل پرسپولیس استفاده نمی‌کند و با یک ترکیب ثابت وارد زمین می‌شود.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فرارو؛ این در حالی است که سرخپوشان در فصل جاری ۱۰ تغییر در ترکیب اصلی داشه‌اند و هر بازی با چینشی جدید مقابل حریف قرار گرفته‌اند. امید عالیشاه ۲ بار به عنوان بازیکن جدید در ترکیب اصلی قرار گرفته و سیامک نعمتی، علی نعمتی، بوژیدار رادوشویچ، سیدجلال حسینی، علیرضا ابراهیمی، سعید آقایی و مهدی شیری نیز بازیکنانی هستند که پس از نیمکت نشینی به ترکیب رسیدند.

نکته مهم اینکه سرخپوشان این فصل تغییر سیستم هم دادند و پس از استفاده از ارنج همیشگی ۴-۴-۲ خطی، از سیستم ۳-۴-۳ استفاده کردند که البته هنوز با آن به پیروزی نرسیده‌اند.

با این حال فارغ از مشکلات تاکتیکی پرسپولیس، به نظر می‌رسد قرمز‌ها در ترکیب خود نسبت به فصل گذشته ضعیف‌تر شده‌اند و شاید همین موضوع سبب شده تا طرفداران پرسپولیس این تئوری را مطرح کنند.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی