|

مشکل طارمی با اسکوچیچ حل شد، شایه یا واقعیت؟

بر اساس شنیده ها پیش بینی می شود که مشکل طارمی با اسموچیچ حل شده است.

لینک کوتاه کپی شد

هدی طارمی بعد از سوء تفاهم های ایجاد شده به تلفن سرمربی تیم ملی و هم چنین اعضای کادر فنی تیم ملی پاسخ نداد و این موجب شد که اسکوچیچ تصمیم بگیرد او را برای بازی با لبنان و سوریه به اردوی تیم ملی دعوت نکند که در این مسیر فدراسیون فوتبال از سرمربی تیم ملی حمایت کرد. 

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبر ورزشی؛ پیشقدم شدن اسکوچیچ برای رفع این سوء تفاهم بدین معنی بود  سرمربی تیم ملی دوست نداشت مهدی طارمی را از دست بدهد و به تازگی هم در مصاحبه با یک سایت کروات مهدی طارمی را بهترین بازیکن پورتو لقب داد. 

مجتبی خورشیدی – سرپرست تیم ملی در برنامه سلام صبح بخیر و در واکنش به موضوع مهدی طارمی گفت: مهدی طارمی جدا از اینکه بازیکن خوبی بشمار می رود بازیکن با اخلاقی هم هست. در تلاش هستیم این سوء تفاهم را برطرف کنیم تا مشکل حضور او در اردوی تیم ملی حل شود.

او در پاسخ به این سوال که آیا مهدی طارمی در اردوی بعدی تیم ملی حاضر خواهد شد یا نه گفت: این بستگی به نظر سرمربی تیم ملی دارد. فدراسیون فوتبال هم قانون محور است و دوست دارد اصول رعایت شود و دراین خصوص تابع نظر سرمربی تیم ملی است. اما همه تلاش ها در حال انجام است که این سوء تفاهم برطرف شود. 

گفتنی است تیم ملی در بازی های بعدی ۷ و ۱۲ بهمن در استادیوم آزادی تهران میزبان تیم های عراق و امارات است.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی