|

یحیی گل محمدی از مدیرعامل سابق پرسپولیس شاکی است!

بسته بودن پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس در شرایطی که استقلال بازیکن خارجی جذب کرده است موجب اعتراض هواداران و مربیان پرسپولیس شده است.

لینک کوتاه کپی شد

یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس در نشست خبری پس از پایان بازی با مس رفسنجان در مورد آخرین وضعیت پنجره نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس و پرداخت طلب گابریل کالدرون گفت:‌ این سوال را باید از باشگاه بپرسید حدود ۱۰ روز است بازیکن خارجی گرفته‌ایم اما به دلیل پنجره بسته نمی‌توانیم از آنها استفاده کنیم آنهایی که باعث و بانی این اتفاق شده‌اند باید پاسخگو باشند. متأسفانه تا روز گذشته اتفاق خاصی رخ نداده بود و امروز هم فکر نمی‌کنم اتفاقی افتاده باشد. اما باید در مورد این سوال از صدری بپرسید.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبر ورزشی؛ شنیدیم منظور یحیی گل محمدی از کسانی که باعث و بانی بسته شدن پنجره پرسپولیس هستند، محمد حسن انصاری فرد بوده است.

مدیرعامل سابق پرسپولیس پس از جدایی کالدرون عدم بازگشت سرمربی آرژانتینی به ایران می توانست این ماجرا را مدیریت یا اینکه رضایت او را جلب کند. پرداخت رقمی معقول درآن مقطع نه تنها جلوی شکایت و بسته شدن پنجره پرسپولیس را می گرفت بلکه کار به لج و لجبازی امروز سرمربی آرژانتینی برای تأیید پرداخت باشگاه ایرانی به فیفا کشیده نمی شد اما...

در ادامه هم رسول پناه، سمیعی و صدری هم می توانستند طلب کالدرون را پرداخت کنند اما زمان انصاری فرد این اتفاق به مراتب راحت تر بود.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی