|

عربشاهی: گل‌ محمدی و بازیکنان پرسپولیس مشغله فکری دارند!

پیشکسوت پرسپولیس معتقد است کادر فنی این تیم باید سیستم بازی سرخپوشان را به سبک سال‌های گذشته تغییر دهند.

لینک کوتاه کپی شد

ضیا عربشاهی درباره تساوی یک - یک پرسپولیس مقابل مس رفسنجان گفت: شرایط روانی بازیکنان و تاکتیک تیمی باعث رقم خوردن این نتیجه شد. باشگاه مدیرعامل و هیئت مدیره ندارد و صدری در میان انبوه بدهی‌ها، پرسپولیس را به تنهایی رهبری می‌کند. شرایط روانی، مهمترین نکته برای یک ورزشکار است و گل‌محمدی و بازیکنان مشغله فکری دارند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از تسنیم؛ او ادامه داد: «پرسپولیس با سیستم سه دفاعه عملکرد خوبی ندارد و باید به سیستم 2-4-4 یا 1-3-2-4 برگردد.»، وی ضمن بیان این جمله اظهار داشت: نمی‌پسندم که تیم با یک مهاجم بازی کند و ما در محوطه جریمه با کمبود نفرات روبه‌رو هستیم. هر زمان پرسپولیس با دو مهاجم بازی کند، شاداب است و به رقیب خود فشار می‌آورد. نمی‌دانم چه اصراری به سیستم سه دفاعه است و پرسپولیس که پنج قهرمانی متوالی کسب کرده، باید با دو مهاجم وارد زمین شود.

پیشکسوت پرسپولیس با بیان اینکه سیستم سه دفاعه تاکنون برای پرسپولیس جواب نداده است، تصریح کرد: در کنار این موضوع، متأسفانه بازیکنی چون نوراللهی یا بشار رسن را نداریم که مهاجمان را تغذیه کند. در نیمه نخست دو دیدار گذشته با دو مهاجم بازی کردیم، اما هر دوی آنها در نیمه دوم تعویض شدند که این کار اشتباه بود. مهاجمان به درستی تغذیه نشدند و باید بازیسازی خوبی صورت می‌گرفت تا آنها موقعیت گلزنی به دست بیاورند.

عربشاهی با تمجید از بال‌های چپ و راست سرخپوشان خاطرنشان کرد: وینگرها و مدافعان کناری ما عملکرد بسیار خوبی دارند، اما این نفرات به خوبی هدایت نمی‌شوند. پرسپولیس باید با سیستم سال‌های گذشته بازی کند و وینگرهای کناری باید در حملات به هافبک‌ها اضافه شوند. وحید امیری بازیکنی تکنیکی و دونده است و باید وینگر باشد. نفرات باکیفیت و سرمایه خوبی داریم؛ مهم این است که بتوانیم از این سرمایه به‌درستی استفاده کنیم.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی