|

صحبت های وحید امیری درباره شرایط تیم ملی

وحید امیری، ستاره تیم ملی در دو بازی اخیر گفت: همه یک تیم واحد بودیم و با تلاش بچه ها توانستیم نتایج خیلی خوبی رقم بزنیم.

لینک کوتاه کپی شد

تیم ملی فوتبال پس از کسب دو برد خارج از خانه مقابل لبنان و سوریه به کشور برگشت؛ وحید امیری ستاره تیم ملی در این دو بازی در جمع خبرنگاران با ابراز خوشحالی از شرایط تیم گفت: این پیروزی ها را به مردم عزیز کشورمان که لایق بهترین ها هستند و دعای خیرشان بدرقه راهمان شد تبریک بگویم. امیدوارم که بتوانیم در ادامه مسیر هم خوشحالشان کنیم و راهی جام جهانی شویم.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ امیری در واکنش به این موضوع که صعود تیم ملی قطعی شده گفت: نه هنوز قطعی نشده ولی خیلی نزدیکیم.

ملی پوش پرسپولیس در واکنش به تمجید خبرنگاران از عملکرد بسیار خوبش گفت: خواهش می کنم، لطف دارید. زحمت همه بازیکنان بود. همه یک تیم واحد بودیم و با تلاش بچه ها توانستیم نتایج خیلی خوبی رقم بزنیم. خدا را شکر تا اینجای کار، جای هیچ بحث و حاشیه ای نگذاشتیم. مردم ما به این خوشحالی ها نیاز دارند و انشالله که در ادامه مسیر هم خوشحال شان کنیم.

امیری در پاسخ به این سوال که چرا کار برد تیم ملی در مقابل لبنان سخت شد گفت: سخت که نشد چون ایمان به این داشتیم که می توانیم بازی را جبران کنیم. روی اتفاق گل خوردیم و موقعیت های زیادی هم داشتیم. خدا را شکر که در نهایت توانستیم پیروز شویم.

او با بی تقصیر دانستن بیرانوند در دریافت گل عجیب لبنان تاکید کرد: من احساس می کنم چون دوربین VAR دقیقا روی خط دروازه را می توانست کنترل کند در آن صحنه به نظرم شاید توپ از خط رد شده بود. ولی قسمت بود.

ملی پوش فوتبال کشورمان در واکنش به سوالی در خصوص استوری هایی که بازیکنان پس از بازی با لبنان منتشر کردند، ترجیح داد موضعی از خود نشان ندهد.

امیری در مورد اینکه به عنوان نماینده لیگ داخلی در تیم ملی عملکرد درخشانی داشت گفت: فرقی ندارد به نظرم هر کدام از بازیکنان داخلی هم که بازی می کرد این کیفیت را نشان می داد. خدا را شکر این اتفاق افتاد و نشان داد که سطح لیگ داخلی مان هم بالاست.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی