|

استقلالی ها منتظر درخشش این ستاره باشند!

استقلال در هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر به مصاف نساجی مازندران می‌رود.

لینک کوتاه کپی شد

هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر ایران روز پنجشنبه و جمعه برگزار می‌شود که در یکی از مهمترین بازیها، استقلال در ورزشگاه آزادی میزبان تیم نساجی خواهد بود. این بازی برای استقلال که رقابت شانه به شانه‌ای با پیکان در صدر جدول رده بندی دارد، اهمیتش دوچندان است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از  فرارو؛ شاگردان فرهاد مجیدی از ۴ بازی قبلی، بدون شکست، با ۳ برد و یک تساوی با ۱۰ امتیاز، هم امتیاز با پیکان، صدرنشین لیگ برتر هستند. آن‌ها برای تداوم روز‌های خوبشان در رقابت‌های لیگ نیاز به شکست دادن نساجی در این دیدار خانگی دارند. البته همان قدر که استقلال منتظر این بازی مهم است رودی ژستد، جدیدترین خرید آبی‌های تهران هم چشم انتظار است. این مهاجم فرانسوی که در تمرینات چند روز اخیر استقلال فوق آماده نشان داده برای زدن اولین گلش با پیراهن استقلال بی تابی می‌کند.

ژستد در بازی قبلی برابر فجرسپاسی هم در ترکیب استقلال قرار گرفت، ولی ادعا شده کیفیت پایین زمین فجر مانع از هنرنمایی مهاجم استقلال شده است. حالا، اما به نظر می‌رسد میزبانی از یک سو و چمن هموار ورزشگاه آزادی از سوی دیگر باعث شده تا این مهاجم بی تاب قرار گرفتن در ترکیب اصلی برای جدال با نساجی باشد. البته که فارغ از رودی ژستد، بسیاری همچنان منتظر درخشش آرتور یامگا، دیگر خرید جدید استقلال که تا به حال سه گل زده، هم هستند.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی