|

ستاره تیم ملی ایتالیا: به بردن توپ طلا فکر می کنم!

جورجینیو، هافبک تیم ملی ایتالیا در مصاحبه با نشریه فرانس فوتبال، فتح جایزه توپ طلا را اتفاقی رویایی خواند.

لینک کوتاه کپی شد

با فتح عنوان قهرمانی در لیگ قهرمانان و یورو 2020، جورجینیو تبدیل به یکی از نامزدهای دریافت جایزه توپ طلا شده است. او در مصاحبه با فرانس فوتبال پیش از دیدار مقابل سوئیس و از دست دادن پنالتی حساس در لباس ایتالیا، در مورد تکنیک خاص خود هنگام زدن ضربات پنالتی و البته ترجیح دادن حضور در لباس آتزوری به جای برزیل صحبت کرد.

به گزارش «شانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ جورجینیو گفت: "2021 سالی باورنکردنی و حتی سورئال برای من بود، بردن جایزه توپ طلا برایم وسواس نشده و من ترجیح می دهم روی زمان حال تمرکز کنم، اما کسب این جایزه برایم مثل یک رویا است.

01637594

حضور در تیم ملی ایتالیا جای برزیل؟ زمانی که ادو گاسپار در سال 2018 با من تماس گرفت، من تصمیم خود برای بازی نکردن در تیم ملی برزیل را گرفته بودم. چه کسی دوست ندارد برای برزیل بازی کند؟ اما من برای مدتی طولانی فکر کرده و به این نتیجه رسیدم که پشت کردن به ایتالیا غیرممکن است.

این کشور آغوش خود را باز کرده و به من اجازه داد که تبدیل به یک بازیکن حرفه ای شوم. من پیش از این چند بازی دوستانه نیز با لباس تیم ملی انجام داده بودم. من به خاطر همه چیزهایی که ایتالیا به من داده سپاسگزارم و به انتخابم برای پوشیدن این پیراهن افتخار می کنم.

تکنیک خاص نواختن پنالتی؟ من این سبک ضربه زدن را در ناپولی آغاز کردم و همه چیز با هنریکه، هم تیمی ایم شروع شد که ابتدا برایم سرگرم کننده بود. من همیشه در تمرینات موفق به گلزنی می شدم و دروازه بان های ناپولی به من می گفتند که جرات انجام این کار را در شرایط بازی ندارم، اما آنها اشتباه می کردند."

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی