|

هشدار فرهاد مجیدی به بازیکنان استقلال!

تیم استقلال در دیداری دوستانه در حالی از یک تیم دسته سومی گل خورد که مثل این گل را ۱۰ روز پیش از یک تیم لیگ برتری خورده بود.

لینک کوتاه کپی شد

دیدار تیم‌های استقلال و پیشگامان فنون پارس با نتیجه ۵ بر یک به سود تیم استقلال به پایان رسید. شاگردان فرهاد مجیدی در این دیدار دائماً در حال تعویض شدن بودند و برای کسب هماهنگی بیشتر جهت بازگشت به مسابقات لیگ برتر و دیدار با نساجی مازندران مقابل این تیم دسته سومی به میدان رفته بودند. نکته حائز اهمیت در این دیدار به ثمر رسیدن گل تیم دسته سه ای مقابل استقلال بود.

به گزارش «شانیوز» و به نقل از خبر ورزشی؛ طبق گزارش رسمی که کانال باشگاه استقلا‌ل منتشر کرد تیم پیشگامان فنون پارس روی ارسال یک ضربه ایستگاهی و با ضربه سر بازیکن این تیم، دروازه استقلال را باز کرد. درست شبیه گلی که استقلال مقابل فجر و در دقایق تلف شده بازی از روی نقطه کرنر و ضربه ایستگاهی خورد و نتیجه یک بر صفر برده را با یک بر یک مساوی عوض کرد تا دو امتیاز را در شیراز جا گذاشته و به تهران برگردد.

خوردن دو گل مشابه روی دو ضربه ایستگاهی نشان دهنده ضعف بازیکنان استقلا‌ل روی ارسال‌هاست که می‌تواند پاشنه آشیل تیم استقلال برای رقبای پیش رویش در لیگ برتر محسوب شود.

قطعاً این دو گل هشدار جدیدی برای فرهاد مجیدی و مربی ایتالیایی تیم استقلا‌ل بود تا بیش از پیش تمرکز خود را روی ضربات ایستگاهی معطوف کنند.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی