|

یک استقلالی دستیار جدید اسکوچیچ شد!

مهدی قایدی تمام تلاش خود را برای حضور در ترکیب پرسپولیس انجام می دهد.

لینک کوتاه کپی شد
1

مهدی قایدی بازیکن خوش تکنیکی است. مهدی قایدی هنوز نتوانسته در تیم ملی به جایگاه خود برسد و حالا تصویری جالب از مهدی قایدی منتشر شده است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از افکار نیوز؛ با توجه به غیبت مهدی طارمی در اردوی تیم ملی پیش بینی می شد مهدی قایدی در بازی با لبنان فرصت حضور در میدان را پیدا کند؛ دست کم به عنوان بازیکن تعویضی. 

اما در بازی با لبنان شرایط به صورت عادی پیش نرفت. یک گل باد آورده برای لبنان و بازی تاخیری این تیم کار را برای تیم ملی و هم چنین کادر فنی سخت کرده بود تا جایی که می رفت حریف برنده شود اما در نهایت ایران با دو گل دقایق پایانی دو بر یک برنده شد.

شاید در آن دقایق عطش ملی پوشان برای جبران گل خورده اسکوچیچ را از تعویض های بیشتر در ترکیب تیم ملی باز داشت. این حربه موثر واقع شد و در نهایت تیم ملی فوتبال ایران بازی را با نتیجه دو بر یک به سود خود پایان برد. 

مهدی قایدی با همه اشتیاقی که برای بازی در ترکیب تیم ملی دارد و حتی اسکوچیچ از او به عنوان اسلحه پنهان خود یاد کرده هم چنان با روحیه بالا در تمرینات تیم ملی حضور دارد و برای حضور در ترکیب تیم ملی صبر را پیشه کرده است.

و البته نمایش خوب در تمرینات. این حرفه ای ترین راهی است که مهدی قایدی و دیگر بازیکنان ذخیره تیم ملی می توانند در پیش بگیرند. مهدی قایدی حتی برای اینکه ثابت کند که تصمیم اسکوچیچ را برتابیده در تمرین دیروز تیم ملی نقش دستیار سرمربی تیم ملی را به خود گرفته و برای او توپ می کارد. 

هافبک مهاجم شباب الاهلی که با وجود بازی های خوب نتوانست به المپیک صعود کند حال به همراه تیم ملی در آستانه دست یابی به یک موفقیت بزرگ است؛ صعود به جام جهانی.

شاید تنها دغدغه او اکنون حضور در ترکیب ثابت تیم ملی باشد که دیر یا زود این اتفاق برای مهدی قایدی رخ می دهد. به این دلیل که بازیکن توانمندی است.

شاید در همین دیدار با سوریه. چرا که این بار علاوه بر مهدی طارمی – علیرضا جهانبخش قادر به همراهی تیم ملی نیست و مهدی قایدی بارها و بارها در این پست در بازی های باشگاهی به میدان رفته است.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی