|

بازیکن سابق تیم ملی: حاشیه ها را خود اسکوچیچ ایجاد کرد!

بازیکن سابق تیم ملی ایران معتقد است که همه باید کمک کنند تا مشکلاتی که امروز تیم ملی با آن مواجه است، دامنگیر بازی بعدی نشود.

لینک کوتاه کپی شد

رحمان رضایی در تحلیل بازی تیم های ایران و لبنان، تلاش ملی پوشان را برای عوض کردن شرایط این دیدار تحسین برانگیز می داند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از تسنیم؛ رحمان رضایی در خصوص حواشی تیم ملی گفت: تیم ملی در این بازی موقعیت‌های خوبی خلق کرد اما به نظر می‌رسید از لحاظ روحی و روانی شرایط خیلی خوبی ندارد. زمان زیادی طول کشید تا بازیکنان به خودشان بیایند، البته مبارزه تا لحظه آخر و پیروزی در این بازی نشان از وجود انگیزه بالای بازیکنان داشت، هر چند حواشی، تیم ملی را تا حدی تحت تاثیر قرار داده بود و می‌شد تاثیرش را در بازی آنها دید اما خدا را شکر رفته رفته وضعیت بهتر شد و در نهایت این پیروزی حاصل شد. تیم ملی خیلی حرفه‌ای کار کرد و تا آخرین لحظه به دنبال پیروزی دوید و با وجود مشکلات و حواشی موفق شد ۳ امتیاز ویژه کسب کند. *تیم ملی روند خوبی را طی می‌کرد و شرایط خوب بود اما انجام یک مصاحبه بد موقع از سوی سرمربی تیم ملی وضعیت را به اینجا کشاند. من فکر می‌کنم همه حواشی امروز تیم ملی ناشی از همان مصاحبه است. اسکوچیچ می‌توانست برای این مصاحبه و حتی بعد از آن پخته‌تر عمل کند.

او ادامه داد: ممکن است همیشه در همه تیم‌ها یکی دو بازیکن با سرمربی اختلافاتی پیدا کنند و حتی جوابش را بدهند. به اینکه طارمی به عنوان یک بازیکن کار خوبی کرده یا کار بدی، کار نداریم و نباید قضاوت کنیم اما یک مربی همیشه باید همه جوانب را درنظر بگیرد و صحبت کند، چرا که غیر از این ممکن است واکنشی حتی از سوی بازیکنان ایجاد شود. خوشبختانه بقیه بازیکنان سعی کردند در تیم آرامش ایجاد کنند، چرا که اگر واکنش‌ها بیشتر می‌شد، شرایط تیم ملی کلاً بهم می‌خورد. خوشحالم که این موضوع تا الان از سوی بازیکنان دیگر تیم ملی به خوبی مدیریت شده است.

رضایی در ادامه گفت: باید به وضعیت تیم ملی رسیدگی شود. تیم ملی نیاز ویژه‌ای به حمایت و رسیدگی تمام و کمال دارد. مطمئناً تمام بازیکنان با استوری که گذاشتند، موفقیت تیم ملی را می‌خواهند. امیدوارم هرچه زودتر حواشی اطراف تیم ملی برطرف شود، البته که فکر می‌کنم این مشکلات بیشتر باید از داخل تیم مدیریت شود. من این حواشی را هم ناشی از مصاحبه عجیب اسکوچیچ می‌دانم. کاش یک مشاور خوب در کنار سرمربی تیم ملی وجود داشت و اجازه نمی‌داد این مصاحبه به این شکل انجام شود. این مطلب می‌توانست در زمان بهتری عنوان شود.

تحت هر شرایطی لباس نیاز اولیه تیم ملی است. شرایط باید ۱۰۰ درصد برای موفقیت تیم ملی مهیا شود و من فکر می‌کنم فدراسیون نیز به این موضوع واقف است. به این صورت جالب نیست که یک تیم ملی اینطور گرفتار حاشیه شود. این موضوع برای هر تیم ملی کشوری رخ بدهد خوب نیست،‌ دیگر چه برسد به تیم ملی ایران که جزو قدرت‌های فوتبال آسیاست. امیدوارم هر چه زودتر این مشکلات حل شود و دیگر این دغدغه‌ها وجود نداشته باشد.

مهمترین خبر های تیم ملی فوتبال ایران را در این صفحه بخوانید.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی