|

آینده مبهم نوراللهی در شباب الاهلی؛ ستاره ازبک جانشین او می‌شود؟

شنیده‌ها حاکی از آن است که مسئولان شباب الاهلی از عملکرد نوراللهی رضایت ندارند و درصددند تا جلال الدین ماشاریپوف هافبک ازبکی را جذب کنند.

لینک کوتاه کپی شد

با وجود اینکه چند هفته از لیگ فوتبال امارات می‌گذرد، اما صحبت‌های ضد و نقیضی درباره آینده احمد نوراللهی در تیم شباب الاهلی دبی به گوش می‌رسد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از شهرآرانیوز، شنیده‌ها حاکی از آن است که مسئولان باشگاه شباب الاهلی از عملکرد نوراللهی رضایت ندارند و به خاطر همین درصدد هستند تا جلال الدین ماشاریپوف هافبک مطرح ازبکستانی را جذب کنند. اگر بنا بر جذب ماشاریپوف باشد آنهم به عنوان سهمیه آسیایی الاهلی، به احتمال زیاد این جای احمد نوراللهی را در این تیم می‌گیرد.

البته پست هافبک حال حاضر تیم النصر عربستان با احمد نوراللهی متفاوت است و بیشتر به عنوان یک وینگر بازی می‌کند، اما هر چه هست مسئولانه شباب الاهلی ترجیح می‌دهند از او به جای نوراللهی در ترکیب تیم‌شان استفاده کنند.

خیلی بعید است که با وجود مهدی قائدی و احمد نوراللهی مدیران الاهلی بخواهند یک بازیکن آسیایی دیگر را به عنوان سهمیه بازیکن خارجی جذب کنند. اگر اینطور باشد شاید خیلی زود نوراللهی قراردادش را با این باشگاه اماراتی فسخ کند و در تیم دیگر دنباله ماجراجویی هایش باشد.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی