|

انتقاد تند کاپیتان سابق تیم ملی از رفتار طارمی!

کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال ایران گفت: برخورد اسکوچیچ با مهدی طارمی درست بوده و هیچ بازیکنی اجازه ندارد علیه سرمربی خود اظهار نظر کند.

لینک کوتاه کپی شد

درخشان که یکی از بازیکنان پر سابقه و مطرح فوتبال ایران است، و با پیراهن شماره هشت تیم ملی نمایش‌های درخشان و خاطره‌انگیزی را از خود به یادگار گذاشته که فراموش شدنی نیست، در رابطه با اتفاقات تیم ملی صحبت هایی را مطرح کرد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ایرنا؛ بازیکن اسبق تیم ملی از کنار گذاشتن مهدی طارمی از سوی اسکوچیچ حمایت کرده و بر این باور است، بازیکن باید حد و اندازه های خود را دانسته و حق ندارد علیه سرمربی‌اش حرف بزند.

او در رابطه با این سوال که لیست تیم ملی اعلام شد و مهدی طارمی در فهرست اسکوچیچ جای ندارد گفت: من از این موضوع تعجب نکردم.

جدی؟

بله، طبیعی بود که مهدی طارمی به تیم ملی دعوت نمی‌شود، من اعتقاد دارم بازیکنان ما باید در فوتبال یاد بگیرند وقتی به فوتبالیست بزرگی تبدیل می‌شوند باید بزرگمنشانه رفتار کنند و یاد بگیرند نباید اصول حرفه‌ای را زیر پا گذاشته و هر آنچه می‌خواهند به زبان آورند.

شما موافق دعوت نشدن طارمی به تیم ملی هستید.

بازیکن باید تابع سرمربی خود باشد، اینکه بازیکن بخواهد به سرمربی‌اش بی احترامی کند درست نیست و در تمام دنیا مرسوم است. چرا بازیکن باید به خوش اجازه دهد علیه سرمربی تیم ملی توییت بگذارد، مگر زمان کی‌روش سید مهدی رحمتی و هادی عقیلی کنار نگذاشته نشدند؟ من در این ماجرا حق را به اسکووچیچ می‌دهم و او حق داشت که مهدی طارمی را خط بزند، من منکر توانایی‌های فنی طارمی نیستم و همیشه از او حمایت کرده‌ام اما نباید تیم ملی را فدای یک بازیکن کرد و شرایطی را به وجود آورد که بازیکن سالاری شکل بگیرد. بازیکن باید در چهارچوب وظایف خود حرکت کند و حد و اندازه‌های خود را بداند.

تیم ملی بدون مهدی طارمی به مشکل نخواهد خورد.

تیم ملی پر از بازیکنان مستعد و توانمند است، ما نفرات خیلی خوبی را در اختیار داریم که در باشگاه‌های خود از بهترین‌ها محسوب شده و نقش تعیین‌کننده‌ای دارند و به طور حتم جای خالی مهدی طارمی به چشم نخواهد آمد. تیم ملی یکی از بهترین تیم‌های تاریخ فوتبال ایران است ، اکثر نفرات لژیونر هستند و فیکس بازی می‌کنند. اگر نظر شخصی مرا بخواهید جای مهدی طارمی به بهترین شکل ممکن از سوی سایر نفرات پر خواهد شد.

فکر می‌کنید در بازی با لبنان چه اتفاق رخ دهد.

نباید حریف خود را دست کم بگیریم اما فاصله فوتبال ایران با لبنان از زمین تا آسمان است و می‌توانیم به راحتی ای تیم را شکست داده و سه امتیاز دیگر را به حساب اندوخته‌های خود در راه رسیدن به جام جهانی واریز کنیم. ما صدرنشین گروه خود هستیم و شانس اول صعود به جام جهانی محسوب می‌شویم. رسیدن به مهم‌ترین و بزرگ‌ترین تورنمنت فوتبالی جهان با این تیم ملی کار چمدان سختی نخواهد بود و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد ما زودتر از تیم‌های دیگر صعود به جام جهانی را جشن می‌گیریم.

تیم ملی فوتبال ایران روز پنجشنبه در چارچوب هفته پنجم دور نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در قاره آسیا باید در شهر صیدا به مصاف تیم ملی لبنان برود.

مهمترین خبر های تیم ملی فوتبال ایران را در این صفحه بخوانید.

پیشنهادات ویژه

  • مهدی ارسالی در

    انتقاد یک طرفه بود سعی کنیم از دفاعی که مهدی طارمی کرده هم یادی بکنیم و یاد بگیریم.

  • سهیل ارسالی در

    جناب درخشان ما جنوبی ها بخصوص قشر لر انسان بودن مهم است نه پول نه معروف بلکه انسان و حرف زدن حق مربی تیم ملی که بازیکنان ایران را بدون تا ک تیک خواند چطور مربی ایران شد چرا اجازه داد اینجور حرفی بزند اصلا کارنامه آن چی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی