|

جانشین مهدی طارمی در ترکیب تیم ملی مشخص شد؟

به نظر می‌رسد دراگان اسکوچیچ جانشین مهدی طارمی درترکیب تیم ملی ایران برابر لبنان را انتخاب کرده است.

لینک کوتاه کپی شد

خط خوردن مهدی طارمی از تیم ملی برای دو بازی با لبنان و سوریه حسابی فضای رسانه‌ای ایران را تحت تاثیر قرار داده است. طارمی با سرمربی تیم ملی بر سر موضوع تاکتیک پذیر بودن یا نبودن بازیکنان ایرانی به اختلاف نظر رسیده و همین مورد باعث شده تا سرمربی تیم ملی، روی اسمش قلم قرمز بکشد.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از فرارو، با نبودن مهدی طارمی، بازیکنی که در تمامی بازی‌های قبلی مهره اصلی ایران در خط حمله بود، حالا این پرسش مطرح می‌شود که چه کسی قرار است به جای او وارد زمین شود. در مورد پستی که مهدی طارمی بازی می‌کند قاعدتا یک مهاجم یا یک وینگر شانس بیشتری برای بازی کردن دارند، ولی به نظر می‌رسد فرصت اصلی قرار است به سامان قدوس برسد.

ستاره ایرانی باشگاه برنتفورد انگلیس که این روز‌ها در لیگ برتر انگلیس، شرایط خوبی دارد، از وضعیتش در تیم ملی ایران راضی نیست و از اینکه در ترکیب اصلی تیم قرار نمی‌گیرد، گلایه دارد. او بعد از بازی کره جنوبی با انتشار استوری‌ای که خیلی زود آن را پاک کرد، نارضایتی اش از وضعیت موجود در تیم ملی را بیان کرد. حالا که اسکوچیچ با مهدی طارمی، یکی از ستاره‌های تیم ملی ایران اختلاف نظر پیدا کرده، بعید است این وضعیت را درباره سامان قدوس هم تکرار کند. ازاین رو به نظر می‌رسد سامان قدوس برای بازی با لبنان و در غیاب مهدی طارمی، در ترکیب اصلی تیم ملی وارد زمین خواهد شد. سامان هافبک هجومی خلاقی است که توانایی‌های زیادش می‌تواند ایران را در غیاب مهدی طارمی هم یک تیم زهردار کند.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی