|

پیشکسوت استقلال: صحبت های آقای آجرلو عملی شود، اتفاق های خوبی رخ می دهد

نوری بازیکن سال های دور باشگاه استقلال درباره جلسه روز گذشته پیشکسوتان به صحبت پرداخت.

لینک کوتاه کپی شد

محمد نوری در گفت‌وگو با رسانه رسمی باشگاه استقلال، در خصوص جلسه هم‌اندیشی پیشکسوتان باشگاه استقلال و مصطفی آجرلو، گفت: جلسه بسیار پر باری بود و من فکر می‌کنم در تاریخ باشگاه استقلال شبیه این جلسه نبوده که پیشکسوتان جمع شوند. از باشگاه استقلال، آقای آجرلو و آقای نامداری جا دارد تشکر کنم. فکر می‌کنم 70 درصد پیشکسوتان آنجا بودند. پوشش خبری بسیار خوبی هم این مراسم داشت. این جلسه برای پیشکسوتان لازم بود تا وفاق و دوستی ایجاد شود. توجه باشگاه به پیشکسوتان باعث خوشحالی پیشکسوتان است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از رسانه رسمی باشگاه استقلال؛ آقای نوری در ادامه صحبت های خودش عنوان کرد: ان‌شاءالله با عملی شدن صحبت‌های آقای آجرلو، اتفاقات خوبی را شاهد خواهیم بود. تجلیل از خانواده پیشکسوتان فقید هم کار خیلی خوبی بود. قطعا خانواده پیشکسوتان فقید در آینده مورد تجلیل قرار می‌گیرند. من به بانی‌های این کار یک خسته نباشید می‌گویم. دیروز پیشکسوتان با خوشحالی مراسم را ترک کردند.

پیشکسوت استقلال در خصوص تیم گفت: سه بازی خوب را نتیجه گرفتیم و بازی با فجرسپاسی هم شرایط زمین و داوری موثر بود. به نظرم تیم خوبی داریم و با گذر زمان بازیکنان خارجی هم جا می‌افتند. من فکر می‌کنم این تیم می‌تواند قهرمان لیگ شود به شرطی که حاشیه‌ای ایجاد نشود و انسجام درونی باقی بماند. اگر یک پلی‌میکر هم جذب شود، تیم ما تکمیل می‌شود و می‌توانیم به قهرمانی دست پیدا کنیم.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی