|

بازیکن برزیلی پیشنهاد استقلال را رد کرد!

رسانه های برزیلی مدعی شدند که ژان کارلوس ویسنته هافبک تهاجمی باشگاه نائوچیکو برزیل پیشنهاد استقلال را رد کرده است.

لینک کوتاه کپی شد

از مدت ها پیش اعلام شد که باشگاه استقلال به دنبال جذب ۳ بازیکن خارجی است. پس از حضور کوین یامگا و رودی ژستد در جمع شاگردان مجیدی ، آبی ها به دنبال یک هافبک بازیساز و تهاجمی برای تقویت خط میانی خودشان بودند و گویا در این راه نیز مذاکراتی را با گزینه های مختلفی انجام داده بودند که در نهایت بی نتیجه بوده است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از شهر خبر؛ وب سایت ne۴۵ برزیل نوشته است: ژان کارلوس پیشنهادی از ایران را دریافت می‌کند، اما پیشنهاد ارائه شده خوشایند باشگاه و بازیکن نیست. این بازیکن در این سه سال بهترین عملکرد خود را با پیراهن نائوچیکو پشت سر گذاشت که توجه سایر باشگاه ها را به خود جلب کرده است. بازیکن شماره ۱۰ نائوچیکو از ایران پیشنهادی از استقلال دریافت کرد، اما ارزش این قرارداد نه باشگاه را راضی کرد و نه این بازیکن را. این اطلاعات ابتدا توسط خبرنگار پائولو دی تارسو از رادیو ترانس آمیریکا فاش شد و توسط وب سایت NE۴۵ نیز مورد تایید قرار گرفت.

یکی از مدیران باشگاه در این زمینه گفت: «این پیشنهاد وجود دارد، اما مورد پسند ما نیست چرا که هنوز این پیشنهاد را دوست نداریم. ما ترجیح دادیم در مورد ارزش ها صحبت نکنیم، اما هنوز چیزی که در این پیشنهاد ژان را تحت تاثیر قرار دهد، وجود ندارد.» خود این بازیکن در مصاحبه‌هایش قبلاً گفته بود که بهترین لحظات دوران حرفه‌ای خود را در سال ۲۰۲۱ و در آلویروبرو (لقب تیم نائوچیکو) تجربه می‌کند و از فرصت و محبتی که در باشگاه دریافت می‌کند سپاسگزار بوده است. ژان تا سال ۲۰۲۴ با نائوچیکو قرارداد دارد و این قرارداد در اوایل سپتامبر تمدید شد. او در فصل جاری و در ۴۲ بازی، ۱۳ گل زده و ۱۳ پاس گل داده و موثرترین بازیکن در سری B است.

استقلال اگر بخواهد از حق خرید این بازیکن استفاده کند، می بایست ۷۰۰ هزار رئال دیگر (۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان) پرداخت کند تا این هافبک را برای همیشه در اختیار داشته باشد. این اطلاعات توسط خبرنگار پائولو دی تارسو، از رادیو ترانس آمیریکا ارائه شده است. شایان ذکر است که ژان کارلوس اخیرا قرارداد خود را با نائوچیکو تا پایان سال ۲۰۲۴ تمدید کرده که حق فسخ قرارداد او حدود ۳ میلیون یورو است. اوایل امسال، ژان کارلوس پیشنهادی از باشگاه ریگا لتونی دریافت کرده بود. با این حال، یک و نیم میلیون رئال (واحد پول برزیل) پیشنهادی توسط باشگاه اروپایی و قرارداد سه ساله، باعث خوشحالی بازیکن شد، اما هیئت مدیره نائوچیکو این پیشنهاد را رد کرد. در آن زمان، باشگاه معتقد بود مبلغ پیشنهادی پایین است.

ژان کارلوس ویسنته ۲۹ سال سن دارد و قبلا در تیم هایی نظیر گویاس، سائوپائولو، پالمیراس و کوریتیبا عضو بوده ولی تمام دوران حرفه ای خود را در سری بی، دومین سطح از فوتبال برزیل گذرانده است. پست او هافبک تهاجمی است و در فصل جاری در ۴۲ بازی ۱۳ گل زده و ۱۳ پاس گل نیز داده است. این بازیکن در فصل گذشته نیز در ۳۹ مسابقه ۱۰ گل به ثمر رساند و ۴ پاس گل داد. با توجه به پایان بازار نقل و انتقالات تابستانی فوتبال ایران، استقلال دیگر قادر به جذب این بازیکن نیست مگر اینکه در زمستان برای جذب او یک بار دیگر اقدام کند.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی