|

دو بازیکن خارجی جدید در لیگ برتر، یک هلندی و یک گابنی!

مربی تیم فوتبال گل گهر از جذب دو مهاجم برای تقویت بخش هجومی آبی پوشان سیرجانی پرده برداشته است.

لینک کوتاه کپی شد

فصل گذشته گادوین منشا یکی از بازیکنان شاخص تیم فوتبال گل گهر بود که اگرچه موفق به ثب 14 گل شد و بهترین گلزن تیم بالاتر از یونس شاکری لقب گرفت، اما از نظر اخلاق حرفه‌ای مورد توجه امیرقلعه نویی قرار نداشت تا راه خروج در پیش بگیرد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ برای تقویت بخش تهاجمی اما اگرچه ساسان حسینی از نفت مسجد سلیمان جذب شده بود، اما این بازیکن هم راه جدایی در  پیش گرفت تا امیرقلعه نویی به فکر تقویت تیمش در این پست باشد و پیش از اینکه گل گهر مقابل پرسپولیس بازی کند، یک مهاجم گابنی در ایفمارک حاضر شد و تست های پزشکی را پشت سر گذاشت.

مجتبی سرآسیایی در شرایطی که امکان حضور این بازیکن در مقابل شاگردان یحیی گل محمدی فراهم نشد، اینطور در مورد تقویت بخش هجومی و شرایط نقل و انتقالات تیم توضیح داده است:« پرونده نقل و انتقالات ما هنوز بسته نشده چرا که هم جای خالی در فهرستمان داریم و هم طبق قانون می‌توانیم از سهمیه جذب بازیکن آزاد استفاده کنیم. یک مهاجم با کیفیت و آینده دار از تیم المپیک گابن در اختیار گرفتیم که امروز و فردا قراردادش نهایی می‌شود و یک مهاجم هلندی هم در نظر داریم که او هم قرار است به زودی به جمع نفرات ما اضافه شود.»

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی