|

مظلومی: نسبت به حکم استراماچونی و پادووانی نگران هستیم!

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: نباید مساله طارمی و اسکوچیچ را بزرگ کنیم و اجازه بدهیم بین خودشان حل و فصل شود.

لینک کوتاه کپی شد

پرویز مظلومی در حاشیه مراسم تجلیل از پیشکسوتان باشگاه استقلال در مورد اظهار داشت: خوشبختانه این مراسم در سالگرد مرحوم پورحیدری برگزار شد که روز بزرگی است. خیلی وقت است که به دنبال برگزاری این برنامه هستیم.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فارس؛ مظلومی در ادامه گفت: شرایط مهیا نبود که همه پیشکسوتان بیایند اما به هرحال اکثریت آمدند. واقعا به دنبال برقراری اتحاد و یکدلی بین هواداران بودیم.

وی افزود: اتحاد و یکدلی در تیم به وجود آمده است. کادرفنی، بازیکنان و مدیریت یکدل هستند و این یکدلی باعث موفقیت می شود. نگرانی ما فقط هواداران و پیشکسوتان بودند که از باشگاه دور شده بودند. تلاش کردیم به باشگاه نزدیک شوند و درددل‌هایشان را بشنویم. صحبت از مساله اقتصادی پیشکسوتان بود و خود مصطفی آجورلو هم این را مطرح کرد تا اگر مشکلی دارند ان‌شاالله رفع شود. این باشگاه با وجود پیشکسوتان و زحمات آن‌ها از 60-50 سال پیش تا به حال برقرار بوده است.

مظلومی تصریح کرد: امیدواریم با رویه‌ای که باشگاه در پیش گرفته بتوانیم در این راه موفق باشیم. امروز روز خوبی بود. همه راضی بودند. این کار باید ادامه داشته باشد. معتقدم چند بزرگتر باید از خود پیشکسوتان جمع شوند تا خواسته‌های آن ها را به مدیریت باشگاه انتقال بدهند. از کمیته پیشکسوتان، آجورلو و نامداری تشکر می کنم که واقعا زحمت کشیدند. این برنامه را خیلی وقت پیش می‌خواستیم برگزار کنیم. هفته پیش قطعی بود اما چون علی جباری قادر به حضور نبود، به هم خورد. متاسفانه امروز هم حال او مساعد نبود که بیاید اما جایش خالی بود.

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در مورد اینکه مدیرعامل باشگاه نتوانست سازمان لیگ را برای تبلیغات محیطی متقاعد کند، گفت: آجورلو در حال تلاش است که این کار انجام شود. منظور شما از متقاعد کردن را متوجه نشدم. واقعا حق ما است. استقلال باید از تبلیغات محیطی بیشتر استفاده ببرد. بزرگترین دغدغه باشگاه پول است. درآمد ما از چه راهی است؟ از تلویزیون که متاسفانه نیست. از تبلیغات هم خیلی ناچیز است. واقعا معلوم نیست چطور تقسیم می شود؟ ما و دیگر تیم‌ها به دنبال این هستیم که از تبلیغات محیطی درآمد بیشتری داشته باشیم.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی